Wmaraci – Sıra Takip ve Analiz Aracı

Wmaraci.comMerhaba değerli arkadaşlar. Yeni bir wmaraci tanıtımıyla karşınızdayım. Webmaster forumu ve webmaster araçları olarak bildiğimiz sitenin keşfetmediğiniz güzelliklerini anlatmaktayım.

Daha önceki yazılarımızda WMaraci – Site Listeleme Aracı [İnceleme], WMAraci Link Takip Aracı İncelemesi ve Site Karşılaştırma Aracı ile Rakibinizi Ölçün isimli makalelerimiz ile wmaraci ‘nın 3 aracını tanıtmıştık. Sıra geldi sıra takip ve analiz aracına !

Eğer bu sektörde hobi olarak değilde para kazanmak için bulunuyorsanız bu araçlar ile sitenizin  seo ‘sunu yönetebilir, gelişmelerden anlık haberdar olabilirsiniz.

Peki bu sıra takip ve analiz aracı ne işe yarar ?

Bu araç siteniz için girdiğiniz anahtar kelimelerde google analizi yapmaktadır. Hangi tarihlerde google ‘da o kelimede kaçıncı sıradasınız bunları öğrenebilirsiniz. Bunları ekran görüntüleri ile anlatalım ;

Görsel 1 Giriş ;

WMARaci Sıra Takip ve Analiz Aracı İnceleme

İlk olarak “Site-Kelime Ekle ” alanından sitenizi ve kelimenizi ekliyoruz. Bu eklediğimiz kelimeler akabinde işlem menüsünden ” Detaylı Kelime Analizi ” alanına tıklıyoruz. Dilerseniz direk olarak kelimenin üzerine tıklayabilirsiniz. O vakit google sıra bulucu otomatik olarak o kelimedeki siteinizin durumunu göstermektedir.

Görsel 2 Gelişme ;

WMARaci Sıra Takip ve Analiz Aracı İnceleme

Bu alanda sitenizin kelimeleri ve kısaca bilgileri yer almaktadır. Bu bölümde de detaylı kelime analizi logosuna tıkladığınızda ise ;

Görsel 3 Sonuç ;

WMARaci Sıra Takip ve Analiz Aracı İnceleme

Bu bölüm ise en can alıcı noktadır. Sitenizin haftalık, aylık veya yıllık olarak analizini hem görsel olarak hem yazıyla hangi tarihlerde kaçıncı sırada öğrenebilirsiniz.

Peki bu araç sayesinde neler yapabilirim ?

Tarihler arası sıra değişiminizi gösterdiğinden sıralamanız düştüğünde o tarihte aldığınız linki kaldırıp sıralamanızı eski haline getirebilirsiniz. Seo uzmanı olarak aktif hizmet veriyor iseniz bu araç sayesinde kaliteli işlemler yapabilirsiniz.

Daha fazlasını webmaster konuları kategorimizde veya seo makaleleri etiketimizde bulabilirsiniz.

Bu tanıtımları wmaraci premium üyeliğine tepki gösterenler için yazıyorum. Belki verilen hizmetin farkına varabilirler.

Comments
  1. Onur Derviş |
  2. Teknokronoloji |

Bir Cevap Yazın