WMAraci Link Takip Aracı İncelemesi

Wmaraci.comTüm webmasterların baş problemlerinden olan verilen reklamların gününden önce kaldırılması durumuna karşılık Wmaraci.Com ‘un link takip aracını tanıtacağım.

Hemen hemen hepimiz uygun gördüğümüz sitelere banner reklamı, textlink reklamı veya tanıtım yazısı reklamı veriyoruz. Bunda ki amacımız ise google ‘da yükselmek seo yapmaktır. Aldığımız backlinkler vaktinden önce haberimiz olmadan kalktığında ise düşüşler yaşıyoruz.

Bu durumun takibi oldukça zor olduğu için Wmaraci yönetimi  link takip aracını premium üyelerinin kullanımına sunmuş durumdadır.

Hemen aracın ekran görüntüsünü sizler ile paylaşalım ;

WMAraci.Com - Link Takip Aracı

Hemen yukarıdaki ekran görüntüsünde gördüğünüz üzere link takibini eklediğiniz sitelerde ki linkinizin durumu detaylı bir şekilde gösterilmektedir. Eğer süreli bir link reklamı vermiş iseniz bunun bitiş tarihini girdiğinizde yenilemeniz açısından daha iyi olacaktır.

Link Takip Aracı ‘nın Size Ne Gibi Faydaları Olacak ?

  1. Verdiğiniz tanıtım yazısı ve textlink reklamları dofollow olarak kaldı mı ? Yoksa bir süre sonra nofollow mu oldu ? Böyle durumlarda “türü” bölümünde bilgi sahibi olacaksınız.
  2. Verdiğiniz reklam kaldırılmış ise haberiniz olacak ve yayıncı ile iletişim kurup sitenizin sıralaması düşmeden müdehale edebileceksiniz.
  3. Verdiğiniz reklam süreli ise bitiş tarihini takip edebileceksiniz.
  4. Tek tık ile tüm linklerin durumunu yenileyebileceksiniz.
  5. Linklerin hangi anahtar kelimenize etki edeceğini görebileceksiniz. Mesela ilkinde “Kişisel Blog” kelimesi gösterilmiştir.

Ayrıca WMaraci ‘nın diğer premium servislerinden yararlanabilirsiniz. Daha önceki yazımda ” Site Karşılaştırma Aracı ile Rakibinizi Ölçün ” makalesini yazmıştım. Daha fazlası için Webmaster Konuları kategorimizi veya Seo Makaleleri etiketimizi takip edebilirsiniz.

Comments
  1. CanGuldur |

Bir Cevap Yazın