Webmaster ‘lara yeni ekmek kapısı RankSeller.NET

Merhaba değerli arkadaşlar,

Bloğumu takip eden webmaster ‘lar için bu makaleyi yazıyorum. Yıllardır bu sektörde olduğum için şartları iyi bilen biriyim.

Bir webmaster azda olsa sitesinden gelir elde etmelidir, hosting masrafları ve site tanıtımları için bütçe gerekir. İşte bu bütçeyi kazanabileceğiniz bir kazanç kapısına üye oldum, inceledim ve sizlere sunuyorum.

25.03.2013 tarihinde bir e-mail aldım. Mail ‘i dikkate aldım ve inceledim. Mail aşağıdaki gibiydi.


Sayın Yusuf Kısa,,

benim adım Mehtap Ut ve rankseller şirketin türkiye ülke müdürü’yüm. Türkiye internet piyasasına yeni bir kazanç kaynağı olarak girişimizi yaptık ve size bu yeni pazarlama yöntemin avantajlarını sunmak istiyorum. Sizi, bir blogcu ( yusufkisa.com ) olarak, nasıl kazanç sağlayabileceğiniz hakkında bilgilendirmek istiyorum.

www.rankseller.net – Profesyonel Blog Marketing ve Blog Pazarlama sitemiz üzerinden size ödenen makaleler ile para kazanabilirsiniz.

Almanya’da rankseller’in başarısının ardından, artık piyasaya türk versiyonu www.rankseller.net adımını atmıştır ve sizide aramızda görmekten mutluluk duyarız. Kayıt tamamen ücretsizdir ve herhangi bir yükümlülük yoktur. rankseller, blogcu ve ajans, SEO ve şirketleri bir araya getiren bir platformdur. Bir içeriğin yayınlanması için fiyatı siz belirleyip sunuyorsunuz, aynı zamanda bizim için bazı ajansların aksine – şeffaf bir hizmet sunmamız son derece önem taşıyor. Aynı zamanda kendiniz de reklamverenler tarafından oluşturulan kampanyalar için başvurabilirsiniz.

Bir blogcu olarak sizin belirttikleriniz:
- bloğunuzda ödenecek makalenin fiyatını
- Rezervasyon taleplerini kabul veya reddetmenizi
- makeleleri kendiniz yazacağınızı veya sunulması gerektiğini
- Bloğunuzu hangi kategoride sunacağınızı
- hangi kampanyalara talepte bulunacağınızı

Size sağladıklarımız:
- Kazancınızın ödenmesini (reklamverene öncesinde kredi yüklettirdiğimiz için)
- kazancınızın zamanında ödenmesini, her ayın 01i ve 15inde
- Pazaryerinde güvenlik ve gizlilik

Kayıt ve kullanımı ücretsizdir. Hemen kayit olun www.rankseller.net

Benimle her zaman E-Posta veya telefon, ayrıca Facebook üzerinden irtibata geçebilirsiniz.

FACEBOOK. http://www.facebook.com/rankseller.net

Saygılarımla

Mehtap Ut
Country-Manager Turkey

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

rankseller International UG (haftungsbeschränkt)
Marketplace for Content & Linkbuilding
Otto-Suhr-Allee 59
10585 Berlin
www.rankseller.de

Telefon: +49 (0) 30 120 76 70 80
Faks: +49 (0) 30 120 76 70 89
E-Mail: [email protected]
www.rankseller.net

Uluslararası vergi kimlik numarası:
Vergi No. AB: DE281158677
Vergi No. Almanya: 27/004/09220

Genel Müdürlüğü:
Cevahir Ejder ve Coşkun Tuna

Şirket yeri: Berlin
Ticari sicil kaydı: Amtsgericht Charlottenburg HRB 139065 B


Mail güven verdi ve Rankseller.Net sitesine üye oldum. Sitenin işleyişini özetleyecek olursak, siteye üye oluyorsunuz hem yayıncılar hemde reklam veren olarak üye olabilirsiniz.

Siteye üye olduktan hemen sonra banka hesap bilgilerinizi giriyorsunuz. Sonrasında ise sitenizi gerekli açıklamarı yaparak ekliyorsunuz.

Sitenizin google pagerank değeri, alexa rank bilgileri vs. sistem olarak otomatik olarak girilmektedir. Siz sitenizin hangi konuda olduğunu girip 1 adet makale yayınlamak için ne kadar fiyat istediğinizi, makaleyi siz yazarsanız ek olarak ne kadar ücret alacağınızı giriyorsunuz.

Siteniz ilgili kategorilerde yer almaktadır dilerseniz talep gelmesini bekleyebiliyor. Dilerseniz ihalelere başvurabiliyorsunuz.

Bu sistem sayesinde hem SEO hizmeti verenler, hem sitesine seo yapmak isteyenler , hemde gelir elde etmek isteyenler faydalanabiliyor.

Paranız sitenin güvencesi altında oluyor ve ödeme alamama gibi bir sıkıntınız kalmıyor. Webmaster forumlarında konu açıp beklemektense burada sitenizi ekleyip beklemeniz daha caziptir.

Bu site sayesinde hem reklam verenler hemde yayıncılar biraraya gelmektedir ve gördüğüm kadarıyla potansiyeli oldukça yüksektir. Sizinde denemenizi tavsiye ederim.

Comments
  1. Plus |
  2. Badv |
  3. Teknoloji |
  4. seo pratik |
  5. TeCh WoRlD |

Bir Cevap Yazın