Sitenin çıktığı toplam backlink sayısı

Merhaba arkadaşlar, kendi web sitenizin veya reklam vermek istediğiniz bir web sayfasının tanıtım yazılarıda dahil olmak üzere toplam kaç adet link çıktığını merak ediyormusunuz ?

bing

Bir websitesinin tanıtım yazılarından tutup makalelerine kadar toplam kaç tane ve hangi sitelere link çıktığını bing ‘in arama sonuçları ile öğrenmek çok kolay. Bu aracı siteniz kalitesiz sitelere link çıkıp spama girdiğinde ve reklam vereceğiniz siteler üzerinde kullanabilirsiniz. Böylece reklam vereceğiniz sitenin çöp olup olmayışını görebilirsiniz. Malum birçok tanıtım yazısı satışı yapan arkadaşlar ilk çıkışlar diyerekten vermektedir.

link from domain

Bahsettiğim işlemi bing.com ‘a girip arama bölümüne ” linkformdomain:yusufkisa.com ” şeklinde arama yaparak uygulayabilirsiniz. Yusufkisa.com yazan yere kendi sitenizi veya sorgulayacağınız siteyi yazmanız yeterlidir.

Bu arama ile sitenin kendi dışında ne kadar siteye link vermiş ise hepsi ortaya çıkmaktadır. Bildiğim kadarı ile nofollow linkleri göstermemektedir. Özelliklede yorumlardaki nofollow linkleri bu sorgulama ile göremeyebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın