Netiyi.Com – Ddos Korumalı Sunucu, Reseller ve Web Hosting

Netiyi.Com – Ddos Korumalı Sunucu, Reseller ve Web Hosting

Reseller’ın tam olarak ne olduğunu anlayabilmeniz için öncelikle barındırmanın nasıl bir şekillendirme ile bölündüğünü anlamanız gerekir. Genellikle firmalar çok büyük bir web alanı ve trafik hacmine sahip olan ana bir makineye sahip olurlar.

Bu sunucu içerisinden de parça parça bölümler ayrılarak kullanıcıların hizmetine sunulur. Örneğin kiralık sunucu, bu makinenin sadece belli bir kısmı için sağlanan kullanım hakkıdır. Aynı şekilde reseller bayi hosting de bu sunucunun bir küçük kısmını ve web hosting hizmeti ise en küçük kısmını içerir.

Yani siz bir resellerhosting sahibi olduğunuzda bir Web Hosting’in genellikle sahip olamayacağı kadar büyük bir alan ve trafik genişliğine sahip olabileceksinizdir.

Fakat sunucu kiralamanın aksine Reseller kullanarak hiçbir zaman tam bir hakimiyet söz konusu olmayacaktır. Yine de izin verilen reseller hesaplarında birden fazla web sitesi barındırılabilir ve hatta kiraya ortakçı birilerini bulmak için ekstradan farklı kişiler ile bile anlaşma yapılabilir.

Temel olarak Reseller hesapları her ne kadar bölünmüş hesaplar olsa da kullanım prensibi gereği bir normal hostingden kat be kat daha fazla alana sahip olur ve fiyatları da büyük oranda fark eder. Ancak birçok yönden sizi avantajlı kılar.

Özellikle birden daha fazla web sitesi sahibiyseniz ve tüm bu web siteleri için ayrı ayrı barındırma hizmeti satın almak zorundaysanız o halde Reseller ile büyük bir tasarruf yapabilirsiniz.

Fakat siteleriniz için Reseller da yetersiz geliyorsa o zaman bir ddos ve botnet korumalı sunucu kiralamanızın zamanı gelmiş demektir. Bu kiraladığınız sunucu ile herhangi bir CPU limitine de bağlı kalmadan çok daha rahat bir şekilde yayın hayatınıza devam edebilirsiniz.

Kurumsal Bilgilerimiz;

Şirket Ünvanı : Netiyi Telekomünikasyon İnt. Bil. Hiz. Tic. San. Ltd. Şti.
Vergi Dairesi : Amasya VD.
Vergi Numarası : 6310670269

İletişim Bilgilerimiz;

Firma Adresi: Dere Mah. Kocacık Çarşısı Cavit Öztürk Cad. Kat:2 No:4 Merkez / Amasya
E-Posta: [email protected]
Web Site: http://www.netiyi.com
Telefon: 0850 455 12 94 pbx

Bir Cevap Yazın