Kurumsal Web Tasarımda Regisapp Farkı !

Hepimiz firmamız veya işletmemiz için web tasarım yaptırmak istiyoruz. Kurumsal olmayan acemi tasarımlardan sıkıldıysanız Regis ile tanışma vaktiniz gelmiş demektir.

Web Tasarım

Günümüzde birçok sözde tasarım şirketleri mevcut. Büyük bir çoğunluğuna bakıldığında özel bir tasarıma sahip değiller. Tema yapımcılarından aldıkları temaları editleyerek müşterilerine sunmaktadırlar. Bu özgün olmayan tasarımlar ileride problemler çıkartabiliyor. Sonuçta başkasının yaptığını kullanıyorlar ve açıklar çıkabiliyor.

Aynı şekilde özgün olmayan bir tasarım firmanın itibarınıda etkileyeceğinden sizlere işlerini tertemiz ve dürüst bir şekilde yapan web tasarım firması olan regisapp.com ‘u önermekteyim.

Peki biz nereden işini düzgün yaptığını anlayacağız diyorsanız hemen firma ile çalışmanız için sebebleri kısa kısa açıklayalım.

Regisapp Web Tasarim

  1. Kendi sitesinin tasarımı sıradan olan sözde tasarımcılardan değildir.
  2. Kurumsal bir firma güvencesi bulunmaktadır.
  3. Stratejisi olan ve aldığı işi zamanında teslim edebilecek altyapıya sahip bir firmadır.
  4. Tüm  kodlama dillerine hakim uzman ekibi bulunmaktadır. (HTML5, CSS3, JS…)
  5. SEO (Arama Motoru Optimasyonu) bilgisine sahip bir ekibi bulunmakta ve tasarımlarınız seo uyumlu bir şekilde yapılmaktadır. Böylece ilerleyen zaman dilimlerinde adwords reklamı yerine google ‘da ilk sayfada olabilmektesiniz.
  6. Tüm tarayıcılar ile uyumlu tasarımlar ( Google Chrome, Firefox, İnternet Explorer, Opera gibi.)
  7. Çok sayıda mutlu müşterilerin olduğu referanslar.
  8. Hızlı iletişim.

Gibi çok sayıda neden bulunabilir. Regis firması web tasarım konusunda kendisini ispatlamış seçkin bir firmadır.  Hemen firmanın internet sitesi olan www.regisapp.com ‘a girip önce sitenin büyüleyici tasarımına sonrada yaptıkları işlere göz atarak fikir edinebilirsiniz. Siteye girdikten sonra kurumsallığı gözlerinizle görebilirsiniz. Tüm bunlar www.elmasteknoloji.com.tr güvencesiyle yapılmaktadır. Regis Web Tasarım ve Mobil Uygulama Geliştirme ‘nin Elmas Teknoloji ‘nin alt markası olduğunu unutmamakta fayda var.

Comments
  1. cem |

Bir Cevap Yazın