Google Adsense ‘den Başkası Yalan !

google adsense

Merhaba arkadaşlar, bugünlerde piyasada çoğalan türlü türlü reklam şirketleri için bu yazımı yazıyorum.

Son günlerde 3 firmadan teklif aldım. 3 ‘üde Türk firması olduğu için kazanan bizden olsun diyerek reklamlarını siteme ekledim. 3 ‘üde google adsense reklamlarını sol taraflarına logolarını ekleyip kendilerine link alarak gönderdiler.

Herneyse ekledim ettim. Google adsense ‘ye giriş yapıp bakıyorum tıkır tıkır herşey çok güzel bir şekilde işliyor. Birde diğerlerinin paneline giriyorum günde 1 TL bile bırakmıyor.

Biz bizden olan kazansın diyoruz adamlar gidip google ‘dan reklam alıp onu sitelerde yayınlatıp üzerine kendi paylarınıda alarak bize ufak bir ekmek kırıntısı bırakıyorlar.

Zaten biz direk olarak google ‘dan bu reklamları alabiliyorken neden size de komisyon ödeyelim ki ? Bunu yapmayan reklam firmaları yok mu var. Adhood v.s. kendi reklamlarını yayınlatıyor ama hepsi bize pastadan ufak bir kırıntı veriyorlar. Google ise hakettiğimiz payı veriyor.

Bu zihniyet ve bu düşünce yüzünden bizimkiler kazanamıyor. Çünkü hep ben diyorlar. Google ise biz diyor. Kardeşim zaten kazanıyorsun. %40 yayıncıya ver. Sana kazandıran bu adam. Sen tut %1-2-3-4-5 pay ver.

Mutlaka bunu biryere not edin. Eğer sitenize google adsense ‘den reklam alabilme yeteneğine sahipseniz siteniz uygun ise aman diyim diğerlerine bulaşmayın. Adsense ‘nin 5 TL verdiği yerde bunlar 0,08 TL gibi komik bir rakam veriyorlar.

Bunu tekrardan görmüş olduk. ♥ Google Adsense

Comments
  1. CanGuldur |
  2. CanGuldur |
  3. fuat çakmak |
  4. umuthan |
  5. Xavi |

Bir Cevap Yazın