1 Webmaster Forumunda Neler Yapabilirsiniz ?

r10.NET - Webmaster Forumu

Merhaba arkadaşlar, bu makalemi okuyan herkezin webmaster olduğunu varsayıp makaleme devam ediyorum.

Türkiye ‘nin (bana göre) en büyük webmaster forumu r10.net ‘tir. r10.Net ‘te birçok webmaster ticaretlerini sorunsuz bir şekilde yapabilmektedir. Dolandırıcılara karşı çok büyük önlemler alınmış bu yüzden foruma üye olmak çok zordur.

Yolun başında olan arkadaşlarımızın forumda neler yapabileceğini kısaca anlatalım ;

1.) Maksimum Yardımlaşma ;

http://www.r10.net/adsense-ve-ben/1104208-adsense-hesabim-surekli-calinmaktadir.html

r10.NET Yardımlaşma

Bir dönem google adsense hesabım sürekli olarak birisi tarafından çalınmakta idi. Foruma konu açtığımda sağolsunlar herkez seferber oldu. Birçok pm aldım. Bir çok konuya mesaj aldım ve verdikleri öneriler sayesinde sorunu kesin olarak çözüme kavuşturdum.

Buradaki yardımlaşma diğer webmaster forumlarında ‘da elbette vardır. Fakat buradaki tecrübeli insanlar diğer webmaster forumlarında yok. Buradaki kalite yok.

2.) Yeniliklerden anında haberdar, güncellemelerin çözümü ;

Google herhangi bir güncelleme veya dalgalanma yaptığında, paylaşmayı seven insanlar sayesinde hemen tüm forumda duyrulur. Google ‘ın yaptığı güncellemede siteleri sıralamalardan düşen birisi bunun bir formülünü bulduğunda hemen diğerleri ile paylaşır. Bunu ücretli olarak satmak yerine, ücretsiz olarak çözüm yolunu anlatır. Bir nevi Sosyal olursunuz. Tüm yeniliklerden haberdar olursunuz.

3.) Maksimum Ticaret ;

Eğer ticaret yapmak istiyorsanız (webmaster) bunun yeri şüphesiz r10.net ‘tir. r10 ‘da ticaret diğer forumlardan kat kat daha fazladır. 1 wmaracina konu açın 1 r10 ‘a konu açın. Dönüşleri ve yaptığınız ticaretleri gözle görebilirsiniz.

Ticaret sadece webmaster üzerine değildir. Arabasını, telefonunu, tabletini, hatta ve hatta cino bile satanı/alanı defalarca gördüm. Şahit oldum.

4.) Destek ;

Evlenen mutluluğunu, yakınını kaybeden hüzününü ve dahasını r10 ‘daki diğer üyeler ile paylaşabilirler.

Sizlere 1 örnek verelim ;

Penguen 2.1 güncellemesi olduğunda anınnda r10 ‘da paylaşılırken. Ertesi gün wmaraci ‘nda daha yeni oldu diye paylaşılır.

http://wmaraci.com/forum/arama-motoru-optimizasyonu/penguen-2-1-guncellemesi-az-once-resmi-olarak-duyuruldu-98429.html

Sonrada ortaya çıkınca konu kilit yazar. Mesajı siler.

r10 üyelerine bakın i-trader puanı olmayan ticaret yapmamış insanlar var mı ? Birde diğer webmaster forumlarına bakın üyelerin birçoğu aylardır, hatta yıllardır üye olduğu halde 1 tane bile ticareti bulunmayan insanlar mevcut.

İşte bu yüzden sizlere r10.net ‘i öneriyorum.

Comments
  1. Mani |
  2. Hugo |
  3. TED |
  4. Copy |
  5. wmturkiye.tk |

Bir Cevap Yazın