Windows Phone için Kaspersky Güvenli Tarayıcı Uygulaması

KasperSky - Anti-Virüs ProgramıÇağımızın en güvenilir anti-virüs programı olan kaspersky, Windows Phone için Kaspersky Güvenli Tarayıcı Uygulaması ‘nı devreye koydu !

Eğer windows phone altyapısına sahip bir cep telefonu veya tablet kullanıyorsanız aynı zamanda internette çok sık geziniyorsanız sizler için en önemli uygulamalardan birisi kaspersky güvenli tarayıcı ‘dır. Bilgisayarda olduğu kadar cep telefonlarıda virüs tehlikesi altındadır. Bunların önüne geçebilmek açıksından kaspersky alanında uzman olduğundan tarafımdan tavsiye edilir.

nokia

Bu uygulama sayesinde sadece zararlı içeriği olan web sitelerini değil sizin kısıtladığınız filtrelemeleride uygulayabilirsiniz. Mesela telefonu eline alan kişinin belirli bir siteye girmesini engelleyebilirsiniz. Arkadaşınız veya yakınınız sürekli olarak facebook gibi sitelerde oturum açıp şarjınız bitene kadar orada kalıyorsa bunu filtreleme ile çözebilirsiniz.

Filtreleme çok geniş kapsamlı olarak kategoriler halinde de sunulmuştur, mesela şiddet içerikli siteler, sosyal medya, müstehcen siteler gibi kategoriler yer almaktadır. Siz bunlardan birisini seçtiğinizde cihazınızdan o içeriğe sahip sitelere giriş engellenmiş olur.

Bu adımdan sonra nokia ‘nın Android ve iOS işletim sistemli telefonlara rakip olabileceğini göstermiş oluyor. Zira uygulamalardaki azlık nedeniyle windows phone altyapılı telefonlar android ve ios ‘a nazaran daha az tercih ediliyordu.

Hemen yukarıdaki video ‘da yabancı bir dilde windows phone cep telefonunda kaspersky güvenilir tarayıcı incelemesi yapılmaktadır. Dilini anlamasanızda görsel olarak bakarak fikir sahibi olabilirsiniz.

Daha önceki yazılarımızda Kaspersky Android Uygulamaları ile Telefonunuzu Koruyun ve Kaspersky 2012 – Ücretli Anti-Virüs Programı yazılarımızı sizlerle paylaşmıştık. Daha fazlası için daima Teknoloji kategorimizi takip edebilirsiniz.

Comments
  1. Okan |

Bir Cevap Yazın