Sony Xperia Z1 Siyah Akıllı Telefon

Sony Xperia Z1
Sony Xperia Z1 telefon modeli için hayallerimi süsleyen bir telefondu diyebilirim. Ürünü satın aldığımda da gerçekten bu sıfatı hak ettiğine de bir kez daha inanmış oldum. Büyüleyici su geçirmez özelliğini test etmeden önce aklımda şüpheler ve korkular oluşmadı değil.

Eğer ki telefon su geçirseydi verdiğim paraya mı yoksa cihazın heba olmasına mı yanayım, firma ile değişim sürecindeki süre kaybına mı yanayım bilemedim.

Fakat önce videoları izledikten sonra bir cesaret ile telefonu su dolu bardağın içerisine bırakıverdim. Sonuç tabi beklenildiği gibi telefonun sorunsuz bir şekilde çalışması oldu. Full HD TRILUMINOS ekranının görüntüsü de Sony kalitesini rahatlıkla yansıtıyor.

Ürünü biraz daha incelediğimde 64 GB’a kadar yükseltilebilen hafızası istediğim her şeyi yükleyerek taşınabilir ve veri depolama aracı görevini de rahatlıkla üstlenebiliyordu. 2.2 Ghz ve dört çekirdekli işlemcisi bir laptop performansını telefonunda bulmak isteyenler için üretilmiş gibiydi.

Eğer ki fotoğraf çekmeyi seven biri iseniz 20,7 mp’lik kamerası ile akıllı telefon profesyonel bir fotoğraf makinasına dönüşebilmektedir.

Ürünü satın almadan önce fiyat araştırması yaptığımda 2300 TL’nin altında bir rakam bulamamıştım son olarak baktığım kliksa.com’da ürünü 1999 TL’den görünce tabiki de oradan aldım. 24 saat içerisinde kargonun elime ulaşması sonucunda fark ettim ki kliksa Sabancı güvencesi ile e-ticaret alanında hizmet veren bir firmaymış. Sizlerde buradan gönül rahatlığı ile alabilirsiniz.

Comments
  1. cem |

Bir Cevap Yazın