Samsung gear’ın hakkında bilinmeyenler

samsung gear

Adının bir çok teknoloji mağazasında görmeye alışkın olduğumuz samsung üretici firması kazandığı başarı sayesinde üretimlerine ve ürünlerine renk katmaya devam ediyor.

Son olarak note 3 akıllı telefonu ile piyasaya sürülen samsung gear ürünleri müşterilerden olumlu tepkiler almaya devam ediyor. Samsung gear aslında teknolojik bir saat ve sizi katıldığınız bir çok ortamda zarif ve zevkli bir insanmış gibi gösteriyor.

Bunların yanı sıra siz kullanıcılarına sunmuş olduğu özellikleri ve donanımları ile de kendi alanında birinci sırada geldiğini kesinlikle kanıtlıyor. Samsung gearlar üretimi yapılırken kullanılan maddelerden tutun içerinse barındığı bir çok donanımla gözlerimize hitap eden bir teknolojik alet haline gelmektedir. İlk önce bahsetmemiz gereken özelliği ise yolda ,işte ya da seyahatte iken sizlere kolaylıklar sunan gear telefonunuza bağlı bir bluetooth cihazı gibidir.

Gelen aramaları, mesajları ve bildirimleri telefonunuzu cebinizden çıkarmadan görebilmenize yarayan bu akıllı cihazlar sayesinde sizlerde hayatınıza farklı bir renk katabilirsiniz. Gel gelelim bu cihazın sizlere sunmuş olduğu donanımlara, ilk göze çarpan tabi ki de 4 gb dahili hafızasına ek olarak 512 mg lık bir hafızaya sahiptir ve bu sayede de sizlere dosyalarınızı uzun süre saklamanıza olanak sağlar.

Bütün bunların dışında bir çok video formatını oynatabilen samsung gear ile film bile izleyebilirsiniz ve 1,9 mega piksellik kamerası ile fotoğraf veya video çekebilirsiniz. Hepimizin merak ettiği bir soru olan bu akıllı cihazların fiyatının cevabı ise kendisi kadar makul seviyededir. 550 ila 700 türk lirası arasında değişen fiyatı ile de hem size hem de cebinize iyi gelecek bu akıllı cihaz sayesinde hayatınıza yeni bir bakış açısı getirebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın