LG G Pro 2 Özellikleri

Mobil cihaz teknolojisinin en iyi üreticilerinden birisi olan LG’nin çıkarmaya hazırlandığı yeni modeli G Pro 2 ile ilgili sızıntılar devam ediyor.

LG

Son derece şık ve kaliteli cep telefonları üreterek kullanıcılarını memnun eden firma, bu yeni ürünü ile oldukça iddialı geliyor. Ülkemizde Pazar payını rakiplerine kaptıran fakat buna rağmen belli bir kesimin vazgeçmediği LG akıllı telefonları son derece büyük ilgi görerek Pazar payını arttırmıştı.

Bu başarısını katlayarak devam ettirmek isteyen Güney Koreli elektronik devi MWC 2014’te yeni ürünü LG G Pro 2’yi tanıtacak.

İspanya’nın Barcelona kentinde yapılacak olan 2014 Mobil Dünya Kongresi ( MWC )’nde LG G Pro 2’nin tanıtılacağı resmi ağızlardan açıklandı.

LG G Pro 2 Özellikleri

Mobil cihazlarla yakından ilgilenen ve merakla bekleyen kişiler bu resmi gelişmenin ardından heyecanla beklemeye koyuldu.

Bir süredir bu cihaz hakkında ortaya çıkan dedikodular ve sızıntılar neticesinde en son edinilen bilgilere göre cihaz, G Pro ile yakın ebatlarda olacak.

Sızan resimlere göre bu cihazın ses ve güç tuşları arka kapak üzerinde görülüyor. Bu tasarımı LG G Flex’ten hatırlıyoruz zaten.

Diğer söylentilere göre cihaz Snapdragon 800 işlemci ve 3 GB RAM’e sahip olacak. 6 inç büyüklüğündeki ekran 1920 X 1080 çözünürlüğünde olacak.

Son olarak sızıntılara göre cihaz LTE-A bağlantı özelliğine sahip olarak piyasaya sürülecek. Bu gelen son sızıntılar bile LG tutkunlarını şimdiden heyecanlandırmaya yetti.

LG G Pro 2 Tanıtım Videosu ;

Teknoloji haberleri kategorimizde bir önceki yazımızda Nokia Asha 503 İncelemesini paylaşmıştık.

Bir Cevap Yazın