İpad air 2 ultra ince yapısı ile göz kamaştırıyor

iPad Air 2

Teknolojinin giderek yenilerek geliştiği günümüz dünyasında gün geçmiyor ki yeni bir ürünün piyasaya sürülmesine tanık olmayalım. Her geçen gün artan model ve donanımlar ile biz kullanıcılara tercih yapma fırsatının yapan teknolojik ürünlerden birisi olan ve apple firması gibi köklü bir üretici firmanın ürünün olan ipad air daha ince ve zarif yapısı olan 2 modeliyle karşımıza çıkıyor.

İpad air 2 dış görünüşünün yanı sıra özellikleri ile de göz dolduruyor. Her yaştan insanın kullanabileceği bir tablet olan ipad air sizlere seyahatlerinizde bir dvd player ya da maillerinize ulaşmanız için bir mini bilgisayar gibi kullanılabilmektedir.

Ayrıca ipad air 2 kendini diğer tabletlerden bir takım özellikleri ile soyutlamayı iyi biliyor. Bunlardan ilki ve en önemlisi 9.7 inçlik geniş lcd ekranıdır ki bu ekranı sayesinde sizleri ekrana kilitleyecek olan bu tablet ayrıca desteklediği ekran kartı ile de yüksek kalitede video ve film izlemenize de olanak sağlamaktadır.

iPad Air 2

Bütün bunların dışında ipad air geniş bir dahili hafızaya da sahiptir ki bu sayede fotoğraflarınızı , videolarınızı ya da önemli belgelerinizi uzun süre boyunca tabletinizde saklayabilmektesiniz. Üzerinde durmamız gereken bir başka husus ise ipad air 2’nin işletim sistemidir.

Apple telefonlarında kullandığı ios işletim sisteminde beklenilen ilgiyi görmüş olacak ki bu tablette de ios’u kullanmıştır. İos işletim sistemine sahip olan ipad air 2 ile bir çok Office programını çalıştırabilirken işlemlerinizi de android işletim sistemi kullanılan tabletlerden daha hızlı yapabilmektesiniz.

Son teknolojinin donatılarak toplandığı bu tablet ile sizlerde hayatınıza farklı bir renk katabilirsiniz. Üstelik 1200 ile 1300 türk lirası arasında ki fiyatı ile de maddi açıdan sizlere herhangi bir sorun doğurmamaktadır.

Bir Cevap Yazın