General Mobile Discovery Beklentileri Karşıladı Mı?

General Mobile Discovery

General mobile 4gb’lık sürümü ile satışa sunulmuştu. Şimdi ise telefon 16gb’lık sürümü ile satışta. Kullanıcılar telefondan memnun olduklarını belirtmekte. 16gb’lık hafıza, Android sistemin en son sürümü, 4.2 jell Bean işletim sistemi ve dört çekirdek işlemcisi ile gayet hızlı bir şekilde performans göstermektedir.

Bununla birlikte 1gb rame sahip olan general mobile discovery, diğer telefonlarda bulunan işlemcilere göre %50 daha fazla enerji tasarrufu sağlamaktadır. Discovery 1280×720 piksel çözünürlüğü ile kaliteli bir görüş açısına ulaşmıştır.

Kamerası 8MP ve bünyesinde flash barındırmaktadır. Hızlı resim çekebilme özelliğine sahiptir. 21 saniye de 99 resim çekebilen bir lense sahiptir. Hem şık bir görünüşe sahip hemde oldukça ince bir telefondur.

Ülkemizde yer alan en ince android telefonlar arasında da yerini almıştır. Satışa siyah, beyaz ve mavi olmak üzere 3 renkte sunulmuştur. Telefonunuzun tamamen kişisel olabilmesi adına içerisinde bir çok uygulama barındırmaktadır.

General Discovery kullanarak hayatınızda da büyük kolaylıklara kapı açacaksınız. Bir çok sosyal paylaşım sitesini hızlı bir şekilde takip etmenize ve tümünde aynı anda online olmanıza imkan tanıyacaktır. İçerisinde dünya genelinde kullanılan uygulamaları barındırmaktadır.

Bu uygulamalar; Facebook, Twitter, Youtube, Gmail, Office, Storeoid, WeChat gibi tanınmış uygulamalardır. Bu uygulamalar ile sapladığı kolaylıkların yanı sıra 3D oyunlar oynamanızı da keyifli hale getirecektir.

Video incelemesi ;

No Responses

Bir Cevap Yazın