Bilgisayar Tadında Tablet: Sony Vaio Fit Multi – Flip

Hızına yetişmenin günden güne daha zor hale geldiği teknoloji dünyasından bir yenilik daha; Sony Vaio fit multi-flip dizüstü PC.

Sony Vaio Fit Multi - Flip

Sony’nin son gözdesi ikisi bir arada konseptinde piyasaya sürülen yeni ürünü tablet/PC kullanıcı konforunu üst seviyelere taşımış. Multimedya PC olarak yüksek performans gösteriyor.

Çok basit bir dokunuşla tablet ile bilgisayar arasında geçiş yapabilme olanağı özelliği mevcut. Ekranınızda gördüğünüzü paylaşmak da artık çok kolay. Kızak sistemine ek olarak döner başlıklı ekranı sayesinde bilgisayar modundan çok küçük bir dokunuşla sunum ekranı haline çevirebileceğiniz esnek hareket kabiliyetine sahip. Piyasadaki eski sürümlerine göre daha estetik kızak yapısı ve hafif olmasına rağmen sağlam kasası dikkat çekiyor.

Önceki sürümlere kıyasla klavye alanı daha geniş tutulmuş ve dilediğiniz anda daha kısa bir seçenek sunabiliyor. Arkadan aydınlatmalı klavye ile keyifli kullanım sunmakta. Aynı zamanda tablet haline çevirerek sanal klavye de tercih edilebiliyor.

Ekran seçenekleri çok daha fazla olan ürün; bilgisayar, tablet ve çift taraflı sunum ekranı haline getirilebiliyor. Sadece ergonomik kızağına dokunmanız yeterli. Dokunmatik ekranı sayesinde üzerine notlar alabileceğiniz ve uygulamaların keyfini çıkarabileceğiniz rahatlığa sahip.

Full HD üzeri ekran çözünürlüğü ve uzun süre dayanıma sahip bataryası ile saatlerce film izleyip oyun oynayabilirsiniz. Arkadan aydınlatmalı klavyesi ile en az dokunmatik ekranı kadar hassas.

İki adet dahili kamerası ile isterseniz tablet versiyonu ile fotoğraf ve video çekebilir, dilerseniz uzaktaki arkadaşlarınızla keyifli sohbetler yapabilirsiniz. Yarı karanlık ortamlarda bile kaliteli çekimler yapan 8 megapiksellik Exmor RS görüntü sensörüne sahip kamerası, PC içerisinde bulunan yazılımı ile otomatik rötuşlar yapmanızı sağlıyor. Dijital kalemi sayesinde daha profesyonel sonuçlara ulaşmak da mümkün.

Ses kalitesi en az görüntü kalitesi kadar yüksek. Clear Audio modu ile kendi stüdyonuzu bilgisayarınıza taşıyabiliyorsunuz. Video hazırlamak ve üzerinde oynamalar yapmak ise Imagination Studio ile çok kolay.

13.3 inç, 14.0 inç ve 15.5 inç olmak üzere 3 farklı ekran seçeneği ile piyasaya sürülen Sony Vaio fit multi-flip pc çoktan vitrinlerde yerini almış bulunmakta.

Ürünün inceleme videosuna biraz göz atalım ;

Daha fazla güncel teknoloji haberleri için Teknoloji kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın