Apple ile ilgili haberleri sıcağı sıcağına takip edin

apple

Teknoloji devi Apple hakkında hemen hemen hergün yeni haberler paylaşılıyor. Birçok site bu haberleri paylaşıyor olsa da bu haberler diğer teknoloji haberleri arasında genelde kayboluyor. Bu nedenle sadece Apple haberlerine ulaşılabilecek sitelere ihtiyaç duyuyor.

apple fanatiği ise tam olarak bu ihtiyacı karşılıyor. Yabancı ve güvenilir kaynaklardan ulaşılan haberler çok kısa süre içerisinde hem de kaynak gösterilerek paylaşılıyor. Bu sayede dilerseniz kaynak siteye ulaşıp haberin doğruluğu konusunda emin olabiliyorsunuz. Site sadece Apple haberlerini paylaşıyor olmasından dolayı sadece Apple ürünleriyle ilgili haberler değil bunun yanında şirket hakkındaki gelişmeleri ve pazar payı değişimleri gibi istatistikler de paylaşıyor.

Bunların yanında bazı zamanlarda çeşitli uygulama incelemeleri ve uygulamalar hakkında haberler de yine apple fanatiği’nde paylaşılanlar arasında. Ayrıca çeşitli zamanlarda yazılan editör yazıları da Apple hakkında değerlendirmeler içeriyor.

Güncelliği ve özgünlüğüyle öne çıkan apple fanatiği’nin basit ve temiz arayüzü sayesinde haberler kolay bir şekilde okunabiliyor. Ayrıca Mac ve Safari kullanıcıları dilerlerse siteden bildirim alabiliyor. Bu kullanıcıların siteye ilk girdikleri anda karşılarına çıkan pencereye izin vermelerinden sonra sitede yazılan her yeni yazı otomatik olarak bilgisayarına bildirim olarak düşüyor.

Siz de Apple ile ilgili haberlere anlık ve doğru bir şekilde ulaşmak istiyorsanız apple fanatiği’ni takip edebilirsiniz. Hemen siteyi ziyaret etmek için www.applefanatigi.com linkine tıklamanız yeterlidir.

Bir Cevap Yazın