Zombi Oyunları

Zombi Oyunları

Zombi Oyunları

Oyunlar başta çocuklar olmak üzere herkesin eğlenceli uğraşlarından birisidir. Fakat çocukluk döneminde oyunlara olan ilgi ve oyunlardan zevk alma daha fazladır. Belki de bu dönemde kafanın rahat olması, kişinin başka ekstra problemlerinin olmaması bunun kaynağıdır. Oyun denilince ilk akla gelenler: Özellikle de çocuklar için söylüyoruz; flash oyunlardır. İnternet üzerinden kolaylıkla oynanabilen bu oyunlar için bilgisayara download dosyaları indirmek veya oyunu kurmak için uğraşmazsınız. Oyunları kolaylıkla ve anında oynamaya başlayabilirsiniz. Durum böyle olunca flash oyunlar tercih sebebi oluyor. Bunun yanında ücretsiz olmaları da bir avantajdır. Bir diğer avantajı ise oyundan sıkılınca anında yeni bir oyuna geçme şansınızın olmasıdır. Yine tek başınıza veya arkadaşlarınız ile bu oyunları oynama şansınız da bulunmaktadır.

Flash oyun dediğimizde birçok kategoride onbinlerce oyun bulunmaktadır. Spor oyunları, yarış oyunları, araba oyunları, dövüş oyunları özellikle erkeklerin en çok tercih ettiği; barbi oyunları, makyaj oyunları, giydirme oyunları da özellikle kızların tercih ettiği oyunlardır. Bunun yanında korku oyunları ve zombi oyunları da flash oyun oynayan hemen hemen herkesin tercih ettiği ve severek oynadığı oyunlardır. Korku içerikli filmler, oyunlar, kitaplar çocukluk yaşlarından itibaren hemen hemen herkesin ilgisini çekmektedir. Korku oyunları da bu nedenle çocuklar ve büyükler herkesin ilgisini çekmektedir. Korku oyunu denildiğinde akla ilk gelen oyunlar ise; zombi oyunlarıdır.

Zombi OyunlarıZombi karakterleri korku oyunlarında vazgeçilmez olmuştur. Birçok korku oyununda zombi karakterleri karşımıza çıkmaktadır. İlk görüldüğü andan itibaren insanda adrenalin ve heyecan yol açan bu karakterler kişinin oyun ile daha fazla iç içe olmasını ve hatta oyunun içine girerek oyunu yaşamasını sağlar. Kişiler bu karakterleri gördüğünde içgüdüsel olarak bir karşı atak yapmak isterler. Oyundan oyuna bu değişmek ile beraber bazen silahla, bazen kılıçla bu karakterlere karşı savaşırlar. Bazı zombi oyunlarında ise işleyiş daha farklı olabilmektedir. Korku dünyasının vazgeçilmez karakterleri olan zombiler korku oyunlarında da en fazla karşılaştığımız karakterler ve yaratıklar olmuştur. Bunun yanında zombi karakterlerini daha sevimli hale getiren oyunlarda yok değildir. Bu tarz oyunlar ile de karşılaşmamız muhtemeldir.

Zombi oyunlarından sizlere örnek verecek olursak; zombi avı, zombi savunma, zombi ezmece, zombi savunma, zombi fırlatma gibi oyunlar en çok tercih edilen oyunların başında gelmektedir. Bunun yanında zombi ile yarış yapmanız ve bir zombi olarak araba kullandığınız zombi oyunları da mevcuttur.

Eğer vaktinizin çoğu bilgisayar başında oyun oynamak ile geçiyorsa sizlere keyifli vakit geçirtecek oyunlar şüphesiz ki flash oyunlardır. Birbirinden eğlenceli, heyecanlı, aksiyon dolu, sürükleyici bu oyunları oynayarak keyifli bir vakit sürebilirsiniz. Sizlere bu konudaki ilk önerimiz yazımızın öncesinde de dediğimiz gibi zombi oyunlarıdır. Çünkü bu oyunlar hem heyecanlı, hem adrenalin dolu, hem sürükleyici, hem de kendini oyunun içine çeken bir özelliğe sahiptirler. Korku türü içerikler her zaman insanların ilgisini çektiğinden korku oyunları ve dolayısıyla zombi oyunları da insanların başta çocuklar olmak üzere ilgisini çekecektir.

En yeni ve en son çıkan zombi oyunlarına, aynı zamanda en çok oynanan zombi oyunlarına sitemizden ulaşabilirsiniz. Bu tarz eğlenceli oyunların keyfine varabilirsiniz. Em erkekler için; hem de kızlar için çok sayıda zombi oyunu ile beraber; korku oyunları, macera oyunları, hayalet oyunları ve savaş oyunlarına da sitemizden ulaşmanız mümkündür. O halde özellikle çocuklar beklemeye gerek yok hemen zombi oyunlarını oynamaya başlayabiliriz.

En güzel ve en çok oynanılan zombi oyunlarından birisinin oynanış videosunu izleyerek fikir sahibi olabilirsiniz.

Tüm bunlar ve daha fazlası her zaman www.zombioyunlari.biz adresinde sizleri bekliyor.

Comments

Bir Cevap Yazın