Zombi Oyunları OyunSol ‘da oynanır !

Zombi Dövüş KlübüGünümüzün oyun dünyasının vazgeçilmezi ve olmazsa olmazı olan zombi oyunlarından biraz bahsetmeye karar verdik.

Oyun üreticileri bu konunun popülerliğini görüp bu alanda oyunlar üretmeye karar verdiler. Ortaya çok güzel oyunlar çıktı. Mesela zombi ezmece oyunu bu alanda en çok oynanan oyunlardan birisidir.

Bu popüler zombi oyunlarından sizlere birkaç örnek verelim ;

1.) Zombi Dövüş Klübü ;

Oyun yapımcımız çeşitli zombi karakterlerinin dövüştüğü güzel bir oyun yapmışlar. Zombi dövüş klübü oyunu çok büyük ilgi görmektedir. Çeşitli karakterlerin büyük kapışmasına sizde katılabilirsiniz.

2.) Zombi Ezmece 2013 ;

İşte zombi oyunları arasında en popüler olanlar arasında şüphesiz ilk 5 ‘e girebilecek, en çok oynanan ve en çok beğenilenler arasındadır.

Bahsettiğim zombi ezmece 2013 oyununda bulunan 4 adet arabayı motorundan, lastiğine kadar her detayına kadar geliştirebilme yetkisine sahipsiniz.

En son çıkan tır ile zombileri ezerek geçip helikoptere ulaştığınız taktirde oyunu tamamlamış oluyorsunuz. Bu süre içerisinde kaç el oynadıysanız hepsi gün olarak sayılıyor ve oyun sonunda puanınız örnek veriyorum 29 Days olarak hesaplanıyor.

Earn To Die Oyunu Oyna

Oyun mause olmadan yön tuşları, space tuşu, “x” tuşu, ve “ctrl” tuşu ile oynanmaktadır. Sadece çocuklar arasında değil, büyüklerinde kafa dağıtmak için sürekli oynadığı nadir flash oyunlardan birisidir.

Oyunu oynamak isterseniz yukarıdaki ekran görüntüsünün üzerine tıklayarak hızlı, kolay ve reklamsız bir şekilde oyunsol üzerinden oynayabilirsiniz.

Comments
  1. duran |

Bir Cevap Yazın