Yeni Nesil Flash Oyun Sitesi

oyun

Türkçe karşılığı izlem olan strateji kelimesi genelde savaşlar için kullanılır ve savaşta kullanılan yöntemlerin hepsini bir arada belirli bir mantıkta kullanmak sanatıdır. Fakat dikkat ederseniz genelde dedim yani sadece savaşlarda kullanılmıyor hayatın her alanında kullanılıyor.

Bilgisayar oyunları içerisinde de strateji oyunlarının yeri ayrıdır. Zoru seven bilgisayar oyuncuları strateji oyunlarını da çok sever hatta bazı strateji oyunları çok beğenilir ve müptelalık derecesinde hayranları vardır.

Strateji oyunlarının bir başka özelliği de sürükleyici olmasıdır. Çeşitli aşamaları geçerek oyunu bitirirsiniz ve her aşamada zorluk seviyesi artar.

Bu oyunları oynarken zekânızı biraz zorlamak zorunda kalacaksınız. Tokoyun.com ekibi olarak sitemizde çok beğenilen bir strateji oyunu olan Adada Yaşam oyununu sizlere tanıtmak isteriz.

Oyunun amacı boş bir adaya sana verilen imkânlar dâhilinde yaşam kurmaktır. Sana verilen imkânları zekân ile yoğurursan bu oyunda başarılı olursun.

Bu imkânlar dâhilinde doğanın size verdiği değerli maden ve nesneler ön planda durmaktadır. Oyun açılınca önce herhangi bir isim girmek gerekiyor.

Bu gerçek isminiz de olabilir ya da herhangi bir takma isim ya da öylesine harfler de olabilir. Start düğmesine bastıktan sonra adaların arasında yeşil çember ile yanıp sönen yer başlangıç noktasıdır burada play yazan yere tıklayıp bu adada yaşam serüvenine başlarsın.

Adanın en altındaki kulübede yaşayan adam bu oyunun kahramanıdır ve senin yönetmen gereken kişidir. Onu odun, altın ve elmasları toplamaya gönder ve bu durumdan gelir elde et ve sonra o gelirleri harcayarak yaşam alanını genişlet.

Gerektiğinde iş yap, yolları ve köprüleri tamir et. Yaptığın her işten sonra yaşam alanı genişleyecek bunu belirgin bir şekilde fark edeceksin.

Yeni yaşamlar kuracaksın ve o yaşamlardaki insanlar sana yardımcı olacak. Mesela ilk başta kulübenin yukarısındaki diğer kulübede bir adam sürekli olarak odun üretecek ve sen de o odunları alıp gücüne güç katacaksın. Bu şekilde oyunu oynayarak büyük keyif alacağını düşünüyoruz.

Haydi bakalım Adada Yaşam oyunu ile keyifli zaman geçirmek için hemen oyunu oyna. Hatta oyun ile ilgili görüşlerini sitenin altındaki yorum bölümüne yazabilirsin.

Tags:

Bir Cevap Yazın