Tam oyun artık TamOyun.gen.TR adresinde

tamoyunTam Oyun ekibi başta bilgisayar ve mobil oyunlar olmak üzere internet üzerindeki tüm kaynağı ziyaretçilerine ulaştırıyor. Yeni nesil jenerasyon oyunlardan en eski nostaljik nitelik taşıyan oyunlara kadar her kategoride içerik bulabilmeniz mümkün hale getirilmiş. Sadece oyunları sunmakla kalmayıp her türlü sorunlara alternatif çözümler üreterek kesintisiz oyun keyfini ziyaretçilerine sunuyor.

Yapımcılarının yeni oyunları sunduğu andan itibaren ilk elden incelemelere de Tam oyun aracılığı ile göz atabilirsiniz. Örneğin Call of Duty: Modern Warfare 3 oyununda uygulanan en yeni oyun dinamiklerinden sistem gereksinimlerine kadar bir çok konuya aydınlık getiriyor. Bununla birlikte zengin oyun içi görüntülerine de göz atmanızda fayda var.

Son yıllarda gelişen teknolojik imkanlara bağlı olarak büyüyen akıllı telefon pazarında da büyük oyunlar boy göstermeye başladı. Başta Android Oyunları olmak üzere çeşitli uygulamalara ve teknik desteğe Tam Oyun ile ulaşabilirsiniz. Akıllı telefona oyun yüklemenin zor olduğu bir gerçek olmasına karşın kolay, açık ve anlaşılır olarak anlatılan kurulum talimatları ile oyun severler hiç zorlanmayacak.

Comments
  1. Görkem Balkış |

Bir Cevap Yazın