SavasOyunlarin.ORG – Savaş, Strateji ve Savunma

En güzel savaş, strateji ve savunma oyunları oynama sitesi www.savasoyunlarin.org !

savasoyunlarin.org

Artık kız oyunları oynamaktan ve genel oyun sitelerinde aradığınız savaş oyunlarını bulmaya çalışmaktan bıktınız mı ? Eğer cevabınız evet ise sizlere sadece savaş, savunma ve strateji oyunları paylaşan www.savasoyunlarin.org ‘u öneriyoruz.

Peki neden bu siteyi öneriyorsun bize diye soracak olursanız hemen yanıtlayalım.

Savaş Oyunları1.) Düzgün kategorileme ;

Sitenin kategorileri tertipli ve düzenli bir şekilde oluşturulmuştur bu oyun hit getirir deyip siteye sitenin konusuna uymayan alakasız oyunlar eklenmemiştir.

Sitenin zaten 3 ana kategorisi bulunmaktadır bunların dışına asla çıkmamamıştır. Site sadece savaş, strateji ve savunma oyunları sevenlere hitap etmektedir.

Her oyunu alanında özgün kategorilendirilmiştir mesela siz sadece savunma oyunları oynamak istiyorsanız sitenin ilgili kategorisine girerek hemen bu tür oyunları oynamaya başlayabilirsiniz. Strateji isterseniz onun kategorisine girerek rahatınıza bakabilirsiniz.

Böylece ailenizin size tanıdığı kısıtlı sürede oyun aramak ile uğraşmaz direk istediğiniz oyuna ulaşır ve oynarsınız.

Ortaçağ Okçusu Oyunu2.) Zengin Oyun Anlatımları ;

Bir oyun sitede yayınlandığında o oyun hakkında tüm gerekli bilgiler oyuncuya tek tek anlatılır. Oyunun hikayesi, nasıl oynandığı ve hangi taktikler uygulanır ise başarılı olunabileceği gibi tüm taktikler oyuncular ile paylaşılır.

Tüm bunları ekran görüntüleri veya video anlatımları ile birlikte yaparak kullanıcıların rahat bir oyun oynamasını sağlarlar.

Böylece oyunların mantığını çözemeyen oyuncular açıklamaları okuyarak oyuna devam edebilirler, eğlencenin dibine vurabilirler.

Ayrıca oyunun belirli bir elini geçemeyen oyuncular yorum yaparak bunu bildirdiklerinde hem sitenin diğer oyuncuları hemde yöneticileri onlara gerekli yardımı yaparak onları başarılı bir şekilde yönlendirirler.

3.) İsteyenlere Reklamsız Oyunlar ;

Ben reklamlardan rahatsız oluyorum ve onlar var iken rahat bir şekilde oyun oynayamıyorum diyenler için reklamsız oynama seçeneği mevcuttur. Bu seçenek oyun içerisine girildikten sonra ” Tam Ekran ” seçeneğine tıklayanlar için geçerlidir. Bu işlemi uygulayanlara yeni bir sayfa açılır ve oyunu tam ekran olarak reklamsız bir şekilde o sayfada oynarlar.

Sizde hemen anlattığımız siteye ulaşmak ve en güzel savaş oyunlarını kolay bir şekilde oynamak isterseniz http://www.savasoyunlarin.org internet sitesini hemen ziyaret edebilirsiniz. Beğendiğiniz oyunlara yorum yaparak skorunuzu paylaşmayı ihmal etmeyiniz.

No Responses

Bir Cevap Yazın