Sadece Giydirme Oyunları

Genel oyun sitelerinden sıkıldınız mı ? Sadece Giydirme Oyunları oynamak mı istiyorsunuz ? Öyleyse makalemizi okumaya devam edin. Çünkü sizler için çok güzel bir giydirme oyunları sitesini bulduk.

Giydirme Oyunları

Neredeyse bütün oyun siteleri genel, her kategoriden oyun veriyorlar ve aralarından giydirme oyunlarını bulmakta zorluk mu çekiyorsunuz ? Sizler için sadece giydirme oyunları paylaşan bir site bulduk ve tavsiye ediyoruz. Sitenin adresi www.kizgiydirmeoyunlarin.com dilerseniz hemen ziyaret edin biz anlatırken gözünüzle incelememizi takip edin.

Peki neden bu siteyi öneriyorsun farkı nedir diye soracak olanlara kısaca anlatımımıza başlayalım.

Giydirme Oyunu

İlk olarak sitenin kendine özgü bir tasarımı bulunmakta. Siteye girecek olan kişilerin genelinin küçük hanımlardan oluşacağını tahmin ederek siteyi öyle tasarlamışlar,  tasarımı küçük hanımlarımızın daha kolay ve eğlenceli giydirme oyunu oynamasını sağlamaktadır. Nasıl yani derseniz hemen devam edelim.

oyunbilgileri

Sitede bulunan her oyunun açıklaması bulunmaktadır birde sitedeki oyuncular oyunu oynayıp o oyuna puan vermektedirler. Puanlama 1 ile 5 arasında olup en çok puan verilen ve iyi puanlar alan oyunları sizden sonraki gelen ziyaretçiler görüp ilk olarak oynamaya ondan başlayabilirler. Yukarıdaki ekran görüntüsünün sağ üst bölümünde gördüğünüz üzere Tam Ekran oynama imkanı bulunmaktadır. Siteye üye olduğunuzda beğendiğiniz ama vaktiniz olmadığından oynayamadığınız oyunları Favorilerinize ekleyebilir daha sonra geldiğinizde tekrar oynayabilirsiniz. Paylaş bölümünden arkadaşlarınız ile oyunu paylaşabilir onlarla skor yarıştırabilirsiniz. Son olarakta Rapor Et bölümünden oyun eğer hatalıysa bildirebilir düzeltilmesini isteyebilirsiniz.

Sadece bunlar mı yetmedi. Birde kız kıza muhabbet var :D

yorumlar

Birsürü küçük hanım bir araya gelirde sohbet etmezlerse olur mu ? Her yorumun altından yorum bölümünden küçük hanımlarımız birbirleriyle skorlarını paylaşabiliyor, geçemeyenler nasıl geçeceklerini soruyor, bazılarıda şaka yapıyor. Eğlenceli vakit geçirmek istiyorsanız hemen www.kizgiydirmeoyunlarin.com ‘a girebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın