Point Blank Güncelleme Yaparken Donma Sorunu Çözümü

Point Blank oyununu kurdunuz ama oyuna girmek istediğinizde güncelleme yapmak istiyor ve bu güncelleme hiç bitmiyor mu ?

Point Blank Oyunu Ekran Görüntüsü

Oyunu resmi web sitesinden indirdiniz. Setup dosyasını bilgisayarınıza kurdunuz ama güncelleme birtürlü olmadı mı ? Malesef aynı sorunu bende 2 gün boyunca yaşadım ve sorunun sebeblerini araştırdım.

Hiç boşuna oyunu bilgisayarınızdan kaldırıp tekrar yüklemeyin bu çözüm değil çözüm oyunun güncellenmiş halini indirmekte. Bazı bilgisayarlarda veya internet bağlantılarında oyunun güncellemesini tamamlayamıyor ve biryerde donma yapıp öyle kalıyor malesef.

Çözüm yolu için ticket attığımda bana oyunun güncellenmiş halinin linkini verdiler.

Oyunun güncellenmiş halini indirmek için tıklayın !

Hemen yukarıdaki bağlantıya tıkladığınızda yaklaşık 1 GB boyutundaki oyunun güncellenmiş halini indirmiş olacaksınız. Dosyayı winrar yardımı ile üzerine sağ tıklayıp ” Buraya çıkart ” veya ” klasöre çıkart ” dediğinizde oyuna girebileceksiniz. Bilgisayarınızda herhangi bir yere yapabilirsiniz mesela ben D bölümünde yaptım bu işi oldu. Sadece kısa bir güncelleme isteyecek oyun ardından kontrol yapında sorunsuz bir şekilde çalışacak.

Sorularınızı yorum yaparak sorabilirsiniz. Elimden geldiğince yardımcı olacağım.

Point Blank Hakkında Yazılarım ;

Yukarıdaki makalelerimden de faydalanabilir takıldığınız yerlerde yorum yaparak soru sorabilirsiniz veya bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın