Pes 2015 Ekibi BEKLENENİ YAPTI!

Skor oyunları küçük büyük herkesin heyecanla ve zevkle oynadığı oyunlardır. Özellikle de futbol oyunları herkesin favorisidir. Dünyanın en gerçekçi futbol oyunu olarak gösterilen PES 2015 piyasa çok yakın bir tarihte çıktı.

Geçen yıl bekleneni veremeyerek kullanıcılarını ve takipçilerini oldukça üzen oyun, kendini affettirmek için bir çok yenilikle harika bir hal almış. Daha gerçekçi ve daha zengin bir içerikler piyasaya sürülen Pro Evolution Soccer (PES 2015) geçen yıl yapmış olduğu hataları unutturacak gibi duruyor.

Gerçekçi gol sevinçleri ve tepkilerin yanı sıra, saha odaklı yenilikler yapan oyun şirketi yeni sürümde Gerçek saha deneyimiyle oyun oynamanızı sağlayacak. Yenilikler bunlarla da sınırlı değil elbette; Klasik kupaların yanında farklı kupa çeşitleri de ekleyerek, yıl boyu tüm ligleri tecrübe etmenize olanak sağlıyor.

Brezilya ligini de kadrosuna katan oyun, bu sene zengin ve gerçekçi içeriği ile en tercih edilen oyun olacak. Teknolojiler geliştikçe oyunlarda kendini geliştiriyor ve gerçekçi bir hal alıyor. PES 2015 ise diğerlerinden daha gerçekçi oluşuyla yıllardır bir çok insanın tercihi. Yıldız futbolcuların bile hayranı olduğu bu oyun meraklılarının takdirini şimdiden kazandı.

Pes 2015 Ekibi BEKLENENİ YAPTI!

KONAMI şirketi bu sene piyasaya sürdüğü Pro Evolution Soccer(RELOADED) oyunu üretirken, insanların ihtiyaç ve isteklerine göre çalıştıklarını belli ediyor. Bir çok oyunda herkesin şikayeti olan; isimlerin gerçek yazılmaması ve küçük liglerin olmaması bir sıkıntıyken; firma bu soruna da el atarak gerçek isimler ve yeni ligler ile karşımızda.

Şu an gündemdeki ve oyunlarda klasik olmuş liglerin oyuncularının yanında, Brezilya liginden de altı takım alarak kadrosuna yüz dokuz yeni futbolcu katan oyun, bu sene oynayanlara çok eğlenceli futbol karnavalı yaşatacak. Yeni geliştirilen gol sevinçleri ile oyunda ki partnerinizi kızdırabileceksiniz.

Yeni antrenman modu ile, oyuncuların çalışma ve saha içindeki o muhteşem hareketleri daha iyi kavramaları ve alışmaları konusunda yeni antrenman seçeneği ile ayrıca bir eğlence ve size de bir sorumluluk katacak. Pro Evolution Soccer(RELOADED) yani kısa pes 2015 İnanılmaz saha aksiyonlarının kullanıcılarını büyüleyeceği düşünülen oyunu ilk oynayanlardan biri de Almanya’nın yıldız oyuncusu Mario Götze.

Oyunu diğerlerinden daha farklı ve daha gerçekçi bulduğunu söyleyen yıldız futbolcu gerçek bir saha deneyimi yaşadığını dile getiriyor. Yeni arayüzleri, müzikleri ve yenilikleri ile PES 2015 bu sene çok heyecanlı kapışmalara sebep olacak gibi duruyor. Bir oyunu full ve crackli olarak bünyesinde barından hemen-indir.com sitesi hızlı davranacak hemen full ve crackli tek link olarak pes 2015 oyununuda piyasaya sürmüş bulunmakta, oyunu full olarak indirmek için tıklayınız.

Bir Cevap Yazın