OyunEjderi.com ile En Güzel Oyunlar

En güzel oyun oynama sitelerinden birisi olan www.oyunejderi.com ‘u sizlere tanıtmaya karar verdik.

oyunejderi

www.oyunejderi.com ‘u tanıdıktan sonra birisi oyun dediğinde aklınıza bu site gelecek çünkü çok kaliteli ve güzel oyunları bulunmakta ve hiç sıkılmadan oynayacağınıza inanıyoruz. İsterseniz bu harika oyun sitesini sizlere 2 oyunu ile anlatalım.

Subway Surf1.) Subway Surf Oyunu

İsmini dahi duyunca çocukların çılgına döndüğü ilk olara akıllı telefonlarda ve tabletlerde yayınlanan subway surf oyununu bir bilgisayar oyunu haline getirmişler ve buda yetmezmiş gibi bunu internetten online oynanabilir yapmışlar.

Üstelik bunlarda yetmezmiş gibi bu oyunu oyun ejderi ‘nden oynayanlar için tam ekran olarak oynama, oyunu bilgisayara indirme gibi ek özellikler verilmiş bunlarıda oyuncular kullanabiliyorlar. Sitenin üyesi olanların birde oyunu kendi sayfalarına ekleme gibi bir özellikleri mevcuttur.

Oyun yön tuşları ile rahat bir şekilde oynanabilmektedir zaten oyun ilk başladığında sizlere nasıl oynamanız gerektiğini nerede hangi tuşlara basmanızı anlatmaktadırlar.

Bu sadece oyunlardan birisidir birazda diğer oyunlardan bahsedelim.

2.) Futbol Kariyerim OyunuFutbol Kariyerim Oyunu

Her erkek çocuk kendisini ileride bir futbol yıldızı olarak hayal eder futbol kariyerim oyunuda bu hayalleri destekler niteliktedir.

Oyunun ne kadar güzel olduğunu anlamak için içerisine girdiğimizda yapılan yorumları ve ziyaretçilerin ” beğendim ” puanlarını görmek yeterlidir. Şuanda bu oyuna 751 oyuncu beğendim puanı vermiş sadece 96 oyuncuda beğenmedim puanı vermiş bulunmakta. O beğenmedim puanı verenlerde muhtemelen kız çocuklarıdır futboldan anlamazlar :D

Oyunun Türkçe ve İngilizce dil desteği mevcuttur, eğer ingilizcenizi geliştirmek isterseniz o seçeneği seçerek oyunu o şekilde oynayabilirsiniz. Bu oyunda futbolun tüm inceliklerini öğrenebilirsiniz mesela topa fasolu vurma gibi herşey detaylandırılmıştır.

3.) Eğlenceli Oyunlar

Eglenceli Oyunlar

Hangi oyunları oynayacağını bilmeyenler ve akıllarında hiç oyun olmayanlar için Eğlenceli Oyunlar bölümü oluşturulmuş bu bölüm tıpkı friv tarzı olmuş ve içerisinde her çeşit oyunlar yer almaktadır.

Bu sayede hangi oyunu oynayacağını bilemeyenler yeni oyunlar arayanlar bu sayfadan kendilerine göre oyunlar bulabilirler ve üzerine tıklayıp anında oynamaya başlayabilirler.

Bana sadece 1 kategorinin oyunu yetmez ben tüm oyunları oynamayı seviyorum diyenlere www.oyunejderi.com ‘u tavsiye ediyoruz, içerisinde ki binlerce oyundan kendinize uygun olanı bulup hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın