Otobüs Park Etme Oyunu

Dev otobüsleri sürme keyfini yalandan da olsa yaşamak istermisiniz ?

Otobüs Park Etme Oyunu Oyna

Her zaman bu büyük otobüsleri sürme keyfine ulaşmak mı istediniz. Hem eğlendirecek hemde stres attıracak olan otobüs park etme oyunumuzu sizlerle paylaşıyoruz. Oyun her ne kadar flash bir oyun olsada 3d oyun keyfindedir. Otobüsler çok gerçekçi ve dönüşleri geniş alınmalıdır.

Otobüs Park Etme Oyunu Nasıl Oynanır ?

Oyunu size hangisi kolay geliyorsa Yön tuşları ile veya W-A-S-D tuşları ile kolay bir şekilde oynayabiliyorsunuz. Oynadığınız oyun çok gerçekçidir bu yüzden gerçek hayatta olması gerektiği gibi kullanmalısınız. Mesela büyük araçlarda dönüş alırken geniş almak gerekir çarpmamak için. Bunda da aynı şekilde çarpmadan oynamalısınız. Bir müddet sürdükten sonra park alanına girip park etmelisiniz. Park alanını nasıl bulacağım derseniz yönlendirmesi mevcuttur. Otobüsün içerisinden, kuşbakışı veya arkadan görünümüne geçebilirsiniz. Ne kadar az kaza yaparsanız kendinizi o kadar ispatlar ve yüksek puanlar alırsınız. Böylece arkadaşlarınızı geride bırakırsınız.

Otobüs Park Etme Oyunu Oyna

Buradan sığmadığı için küçük ekranda oynayabilirsiniz. Ama yavru oyun sitemizde tam ekran oynama keyfini yaşayabilirsiniz. Tam ekran olarak oynamak isterseniz yukarıdaki ekran görüntüsünün üzerine tıklamanız yeterli olacaktır veya Otobüs Park Etme Oyunu Oyna linkine tıklayabilirsiniz.  İyi oyunlar.

Bir Cevap Yazın