Online Oyunlar Bağımlılığınıza Tedavi Olacak Site

Günümüzün en popüler bağımlılıklarından birsi olan Online Oyunlar için özel bir site oluşturuldu.

Online Oyunlar

Günümüzün en yaygın bağımlılıklarından olan online oyunlar için özel bir site oluşturuldu. Oluşturulan bu özel site tarayıcı tabanlı ve MMO başta olmak üzere tüm online oyunları inceleyip oyunlar hakkında mühim bilgiler içermektedir.

Online oyunlara karşı özel ilgi duyanlar için oyunlar hakkında çıkan en son haberler, oyunların önemli ipuçları ve daha ne kadar oyun hakkında bilgi var ise hepsinin paylaşıldığı bir sitenin incelemesini yapacağız.

Sitede Browser ve MMO tabanlı olmak üzere oyunlar ikiye ayrılmaktadır. Ayrıca oyunlardan haberlerin yanı sıra tüm online oyunların listesini açık beta, kapalı beta ve gelecek oyunlar şeklinde listeleme yapmış bulunmaktadır.

Online Oyunlar

Sitede her hangi bir oyun inceleme sayfasına girdiğiniz zaman ilk olarak yukarıda yer aldığı gibi oyun hakkında kısa bilgiler karşınıza gelmektedir.

Oyuna kullanıcılar tarafından verilen oylar, sistem gereksinimlerine bağlı olarak editörlerin verdiği oylar başta olmak üzere. Oyunun hangi dillerde oynandığı türü ve durumu hakkında bilgi verilmektedir.

Akabinde ise sayfanın aşağılarına indiğiniz zaman oyun hakkında detaylı tanıtımı okuyabilirsiniz. Bu bölüm de yer alan tanıtımı okuduğunuz zaman oyun hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Son olarak ise oyun hakkında sitenin ziyaretçilerinin yaptıkları yorumları görebilirsiniz. Bu yorumları dikkate alarak oyunun oynanabilir oluşunu anlayabilirsiniz. Sonuçta hiç bir tanıtım ve inceleme diğer kullanıcıların yaptıkları yorumlardan daha iyi olamaz.

Bu yüzden bu sitede kullanıcıların değerlendirmelerine büyük önem verilmektedir. Son olarak ise eğer oyunu beğenirseniz sol üst bölümde kayıt olma bağlantısın bulabilirsiniz. Beğenmezseniz benzer oyunları görebilirsiniz.

Daha fazla bilgi için siteyi ziyaret edebilirsiniz. Siteye giriş yapmak için buraya tıklayınız.

Bir Cevap Yazın