En güzel ninja oyunları yavru oyun ‘da !

Japon filmlerinden ve çizgifilmlerinden izleyip sevdiğimiz ninjaların oyunlarını oynamak istermisiniz ? Eğer cevabınız evet ise size özel bir kategori yavru oyunda mevcut. Tek yapmanız gereken ninja oyunları kategorisine girip oyun seçmenizdir. Sizlere yardımcı olmak açısından 4 tanesini sizlere kısa kısa tanıtacağız.

1.) Ninja Ordusu Oyunu Oyna

Ninjalardan oluşan bir orduyu yönetmek ve Japonya ‘nın tamamını kendi krallığınız hakimiyetine almak istermisiniz ? 2 tane kırallık var. Birisi kırmızı diğeri ise mavi krallıktır. Kırmızı olan sizsiniz ve mavi krallıkla savaşmalı. Japonya ‘nın tüm ülkelerini fethetmelisiniz. Oyunun orjinal ismi Samurai ReBellion Oyunudur.

Oyunun Ekran Görüntüsü ;

Ninja Ordusu Oyunu

Oyunun Oynanış Videosu ;

2.) GI Joe Ninja Savaşçıları Oyunu Oyna

Bu oyunun amacı ise ninjaları birbiriyle savaştırmaktır. Ninjanızı seçip özel donanımlar ekleyip onu yönlendirmelisiniz ve diğer ninjaları yoketmelisiniz. Oyunun orjinal ismi Ninja Showdown Oyunu ‘dur.

Oyunun Ekran Görüntüsü ;

GI Joe Ninja Savaşçıları Oyunu Oyna

Oyunun Oynanış Videosu  ;

3.) Esrarengiz Ninja Oyunu Oyna

Bu oyunumuzda ise esrarengiz bir ninjasınız ve karşınıza çıkan düşmanları yoketmelisiniz. Çok sayıda el bulunmakta ve çok sayıda çeşitli düşman ile birlikte saldırı teknikleri ve savunma teknikleri bulunmakta.

Bunların hepsini doğru kullanarak oyunu kazanabilirsiniz. Ninjanızın kaderi sizin elinizdedir.

Bunların hepsi ve daha fazlası için www.yavruoyun.com ‘un ninja oyunları kategorisini ziyaret edebilirsiniz. İyi eğlenceler.

Bir Cevap Yazın