Ninja Ordusu Oyunu

Savaş, strateji ve savunma oyunları 3 ‘lüsünü çok sevenler için Ninja Ordusu Oyunu diğer adıyla samurai ordusu oyununu paylaşıyoruz.

Ninja Ordusu Oyunu

Japonya ‘nın milli savaşçıları, namlarına onlarca, yüzlerce filmler diziler yapıldı. Oyunu neden olmasın dedik ve oyununu bulup sizlerle paylaşmaya karar verdik. Oyun çok akıcı ve zevkli bir oyundur. Japonya ‘nın 2 kralı arasında savaş çıkar ve sizin kırallığınız kırmızı krallık olur tüm Japonya ‘yı fethetmeye kalkışırsınız. En son kalelerine kadar savaşmak çok önemlidir.

Ninja Ordusu Oyunu Nasıl Oynanır ?

Oyun kazandığınız para ile oluşturduğunuz birliği stratejik olarak doğru kullanarak şehri fethetmenizi gerektirmektedir. Fethettiğiniz her şehirden para kazanacak, bazılarından asker toplayacaksınız.

Her şehrin kendine has birlikleri bulunmaktadır ve mavi kral bu birlikleri kullanarak sizlere karşı bir savunma oluşturmaktadır. Bu savunma hattını kırıp şehri ele geçirmelisiniz.

Ninja Ordusu Oyunundaki Askerler

Oyunda çok sayıda askeri birlik bulunmaktadır. Bunlar sırasıyla mızraklı en dandik piyadeler, standart okçular, standart ninja, atlı ninja, hem ok hem kılıç kullanan ninja, tüfekli adamlar ve büyük ninja. Büyük ninja çok pahalı ama çok güçlüdür.

Oyunun Oynanış Videosu ;

Videoyu birzat kendimiz çektik ve sizler için youtube hesabımıza yükledik. Çok basit bir video çektik mantığı anlamanız açısından oyunu sıfırlayıp ilk elinden başladık ve fethetmeniz gereken şehirleri sırasıyla gösterdik.

Oyunun ilk başında sadece mızraklı ve standart okçu birlikleriniz bulunmakta sonrasında her fethettiğiniz şehirden yeni birlikler kazanmaktasınız.

Oyunun ekran görüntüleri ;

Ninja Ordusu Oyunu

İlk strateji önden standart ninja 4 tane arkasından en güçlü ninja, hemen arkalarından standart okçular ve hem ninja hem okçu birliği.

Samurai Ordusu Oyunu

Doğru baskınla ilk haritayı aldıktan sonra diğerini alma mücadelesi.

Samuray Ordusu Oyunu

Oyunda telef olanlar kimin ne kadar adamı öldü.

Ninja Ordusu Oyununu Oyna

Sitemizin mevcut alanı sebebi ile oyun tam sığmadı. Oyunu tam ekranda oynamak isterseniz BURAYA TIKLA ‘yınız.

Hepsi ve daha fazlası için Oyun kategorimizi ziyaret ediniz.

Bir Cevap Yazın