My Little Pony Oyunları

Özellikle kız çocuklarının fenomeni konumundaki My Little Pony çizgi filmi karakterlerinin flash oyunlarının oynanabileceği bir siteyi sizlere tanıtacağım.

My Little Pony Oyunları

Öncelikle My Little Pony çizgi filmi ve karakterlerini tanıyarak başlayalım:

Minika Çocuk Televizyonunda yayınlanan ve Amerikan yapımı olan My Little Pony çizgi filminde, sevimli midilli dostlarımız Equestria isimli ülkelerinde oyun oynayarak barış içerisinde hayatlarını sürdürmektedirler. Fakat bu küçük midilli dostlarımızın trol ve cadılardan oluşan kötü niyetli düşmanları da mevcuttur.

Pony karakterlerinden Twilight Sparkle ve arkadaşları uyum elementlerini kullanarak bu kötü niyetli canlılara karşı koymaktadır. Bu olumsuzluklara rağmen mutlu şekilde hayatlarını sürdüren Pony karakterleri her yeni bölümde farklı bir macera ile küçük izleyicilerini kendine bağlamayı başarmışlardır.

My Little Pony çizgi filminde en belirgin öne çıkan karakterler ise; güvenilir ve realist Applejack, maceracı ve kibirli Rainbow Dash, zıplayıp şarkılarıyla etrafı çoşturan Pinkie Pie, tatlı dilli ve nazik Fluttershy, yardımı çok seven ve uyum elementlerini kullanan Twilight Sparkle, krallığın üzerinden uçmaya bayılan Princess Celestia, moda tasarımcısı Rarity ve minik ejderha Dragon Spike gibi karakterlerden oluşur.

My Little Pony Oyunları

Biraz önce saydığımız karakterlerin oyunlarının derlendiği, onlarca ve hatta yüzlerce Pony oyunun bir araya gelmesi ile oluşturulmuş olan My Little Pony Oyunları sitesinde midilli atlarına ait tüm oyunları bulabileceksiniz. Boş zamanlarını değerlendirmek isteyen çocuklarımız için nezih bir ortam sağlayan Pony Oyunları sitesi, özellikle My Little Pony hayranları için internet ortamındaki hemen hemen tüm oyunları bünyesinde barındırmayı başarmış ender sitelerdendir.

Pony karakterlerinin boyama oyunları, yapboz oyunları, Pony günlük bakımı oyunları, giysi giydirme oyunları ile özellikle Equestria’deki maceralarından oluşan oyunlar ile küçüklerin gönlünde taht kurmaya aday bir çalışmadır.

Küçük kızların becerilerini geliştirmelerine olanak sağlayan oyunların yanı sıra, heyecan yaşamak isteyenler içinde macera oyunları şeklinde oyunlarla desteklenmiş ve özellikle Pony Oyunu oynanması üzerine kurulu bu çalışmayı şiddetle öneriyoruz. My Little Pony Oyunu oynamak isterseniz en doğru tercih www.mylittleponyoyunlari.com olacaktır.

Comments

Bir Cevap Yazın