Merdivenlerden Düşürmece Oyunu

İş hayatının stresini atmak ve eğlenmek isteyenler için bağımlılık yapabilecek bir oyun olan Merdivenlerden Düşürmece Oyununu sizler için paylaşıyoruz.

Merdivenlerden Düşürmece Oyunu

Merdivenlerden Düşürmece Oyununun Amacı Nedir ?

Oyunun amacı merdivenlerden düşerken en fazla zararı vermektir. Ne kadar çok zarar verirseniz o kadar çok skor elde edersiniz. Bunu arkadaşlarınızla yarışmak için yapabilirsiniz. Benim en fazla skorum şuan 311 ‘dir.

Merdivenlerden Düşürmece Oyunu Oyna

Merdivenlerden Düşürmece Oyunu Nasıl Oynanır ?

Oyun mause veya yön tuşları ile oynanmaktadır. Adamın üzerine mause ile tıkladığınızda onu yukarı doğru atarsanız yükseğe gidip düşer. Eğer yön tuşları ile yukarı yaparsanız zıplar ve düşer.

Bunları dengeli bir şekilde yaparak yüksek bir skor elde edebilirsiniz. Mesela biraz daha sola gidip öyle atlayıp atlarken sağ-sol yaparak merdivenlere çok çarpmasını sağlayın. Ancak o zaman yüksek bir skor elde edebilirsiniz. Bu sayfayı facebook ve twitter ‘da paylaşarak arkadaşlarınızında oynamasını ve onlarla skor yarıştırmayı sağlayabilirsiniz.

Oyunu tam ekran ve reklamsız olarak oynamak isterseniz : http://www.yusufkisa.com/merdivenlerden-dusurmece-oyunu-yusufkisa.com.swf linkine tıklamanız yeterlidir. Daha fazlası için Oyun kategorimizi ziyaret etmeyi unutmayınız.

Comments
  1. Onur |
  2. Barbaros |

Bir Cevap Yazın