Köy Askerleri Savunması 2 Oyunu

Age Of Empires tarzı strateji oyunlarını seviyormusunuz ? Eğer stratejinize güveniyorsanız Köy Askerleri Savunması 2 Oyunu tam size göre !

Köy Askerleri Savunma 2 Oyunu

Oyun bildiğimiz strateji, savaş ve savunma oyunları 3 ‘lüsünü kurgulamaktadır ve geniş bir kapsamı bulunmaktadır. Oynadıkça geliştirilebilir olmakta ve daha zevkli bir hale gelmektedir. Bu yüzden popülerdir ve tercih edilmektedir. Orjinal ismi Incursion 2 The Artifact Oyunu olarak bilinmektedir.

Hemen oyunun içerisinden birzat aldığımız ekran görüntülerini sizlerle paylaşalım ve onun üzerinden oyunu anlatalım.

Hemen yukarıdaki galeride bulunan görsellerde göreceğiniz üzere ;

Oyunun levelleri ve geliştirme menüsü

Oyunun levelleri ve geliştirme menüsü

Yukarıdaki ekran görüntüsünde leveller yer almaktadır. Ayrıca “Skills” bölümünden çıkartabildiğiniz kılıçlı piyade asker, okçu asker ve büyücünüzü geliştirebilmektesiniz. Ayrıca ” Schools ” bölümünden askerlerinizin liderini güçlendirebilmektesiniz.

Oyunun levellerinden birisinden aldığımız görüntü

Oyunun levellerinden birisinden aldığımız görüntü

Hemen yukarıdaki ekran görüntüsü ise levellerden birinden alınmıştır. Size ekstradan adamlar vermekte olup evlerin üzerine tıklayarak 3 tane adam çıkartabilirsiniz. Dilerseniz 2 tane kılıçlı 1 tane okçu tarzında karma bir ordu kurabilirsiniz. İlaveten öldürdüğünüz her düşmandan kazandığınız paralar ile askerlerinizi dahada güçlendirebilirsiniz. Okçunuzu iyice geliştirdiğinizde topçu olabiliyor veya uzun menzilli bir okçu olabiliyor. Tüm bunları tek tek deneyip test ederek daha başarılı olabilirsiniz.

Sizlere tavsiyemiz 2 okçu, 1 büyücü çıkartıp iyice geliştirmeniz, kılıçlı askerleride tam çıkış noktalarına yerleştirmenizdir. Ayrıca pelerinli gördüğünüz adamın üzerine tıkladığınızda sol alt bölümde saldırı seçenekleri çıkmaktadır. Bunu da öğrenmeniz oyunu daha zevkli yapacaktır.

Köy Askerleri Savunması 2 Oyunu Oyna

Oyunu burada küçük ekranda oynayabilirsiniz. Ama yazımızın en başındaki ekran görüntüsüne tıkladığınızda tam ekran olarak oynayabilme imkanına sahip olabilirsiniz.

Hemen yukarıda oyunun oynanış videoları yer almaktadır. İncelediğinizde mantığını çözebilirsiniz. Daha fazla video izlemek isterseniz Youtube üzerinde ” Incursion 2 The Artifact ” aramasını yapabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın