En Güzel Korku Oyunları

Günümüzde korku ve gerilim filmleri kadar oyunlarıda ilgi görmektedir. Fakat bu oyunların büyük bir kısmı kaliteli olmadığından sizlere tavsiyede bulunmaya karar verdik.

En Güzel Korku Oyunları

Korku filmleri çok fazla ilgi görür iken oyunları neden görmesin ki sonuçta filmleri izler iken gerildiğimiz kadar oyunları oynarkende geriliyoruz. Özelliklede uygun bir ortam olduğunda oyunlar fimlerden daha fazla etki gösteriyor.

Bu etkileri birzat yaşamanız için bunun içinde olmalısınız ve bunu en kaliteli ve güzel oyunlar ile yapmalısınız. Bizde bu durum için sizlere 2 adet korku oyunu önereceğiz.

1.) Zombi Treni Oyunu

Korku Treni OyunuOyun bir trenin içerisinde geçmektedir. Zombiler sizlere saldırmak üzere trenin camlarından içeriye girmeye çalışırlar. Sizin yapmanız gereken ise onları camlardan geçirmemektir. Geçenleri ise silahınız ile vurarak etkisiz hale getirmektir.

Gerek oyunun müziği gerekse görselleri oyunun güzel bir korku oyunu olduğunun göstergesidir.

Oyun içerisinde çok sayıda level ve silah yer almaktadır. Hemen aşağıdaki görselde göreceğiniz üzere öldürdüğünüz her zombiden kazandığınız paralar ile yeni silahlar alabiliyorsunuz.

Yeni silahlar ile daha güçlü savunmalar yapabilirsiniz.

Zombi Treni Oyunu

Sürekli geliştirmeniz gerektiğinden oyun sürükleyici bir hal almaktadır. Bu yüzden önerebileceğimiz oyunlar arasında yer almaktadır. Dilerseniz oyunun oynanış videosunu izleyerek daha fazla bilgiye sahip olabilirsiniz.

Hemen yukarıdaki videoda oyunun nasıl oynandığı hızlandırılmış bir şekilde yer almaktadır. Video ‘dan yola çıkarsak oynanabilecek güzel bir oyun olduğunu görebiliyoruz. Gelelim ikinci oyunumuza.

2.) 3D Slender Dünyası Oyunu ;3D Slender Dünyası

Oyunun isminden de anlayacağınız üzere unity 3d web player ile oynanılan 3 boyutlu bir oyundur. Oyun karanlık bir yerde başlar. Hemen F tuşuna basıp el fenerinizi yakmalı ve silah ve cephane toplamalısınız.

Topladığınız cepheneler ile savaşmaya başlamalısınız.  Hayatta kalmayı başarıp labirentten başarılı bir şekilde çıktığınızda oyunu kazanmış olacaksınız.

Gece yarısında evinizde oynadığınızda korkuyu ve gerilimi sizlere tam anlamı ile yaşatacak olan nadir oyunlardan birisidir.

Labirent ‘te hayatta kalmayı istiyorsanız odalara girerek bulabildiğiniz cephaneleri E tuşu ile toplamanızda fayda var. Ayrıca her odaya girip başka silahlarda bularak oyuncunuzun hayatta kalmasını sağlayabilirsiniz.

Sizlere tanıttığımız 2 oyununda içerisinde bulunduğu binlerce oyunu barındıran korku oyunları sitesine gitmek için buraya tıklayınız.

Comments

Bir Cevap Yazın