Korku Oyunu Sevenlere Dead Island Riptide

Dead Island Riptide

Korku oyunu kategorisinden özelliklede zombi oyunlarını sevenler için müjde Dead Island Riptide 26 Nisan 2013 tarihinde store.steampowered.com ‘da satışa sunulacak !

Dead Island ilk versiyonunda geniş bir kitle tarafından ilgi görmüş ve bunun üzerine Dead Island Riptide versiyonu hazırlanmıştır. Oyun şuanda ön siparişte olup ne yazik ki sadece İngilizce, Fransızca, İtalyanca, İspanyolca, Almanca  dillerini desteklemektedir.

Oyunun Türkçe versiyonunun veya dil dosyasının yayınlanmasını beklemenizi öneririm. Tabi yukarıdaki dillerden herhangi birini bilmiyorsanız.

Dead Island Riptide Sistem Gereksinimleri ;

Minimum Özellikler
OS Windows XP, Windows Vista, Windows 7
İşlemci Core2Duo 2.66 GHz
Bellek 1 GB RAM
Sabit Disk Alanı 7.0 GB boş sabit disk alanı
Ekran Kartı ATI 2600XT’ı 512MB VRAM (GeForce 8600GT)
DirectX ® 9.0c
Önerilen Özellikler
OS Windows 7
İşlemci Core2Duo 2.66 GHz
Bellek 4 GB RAM
Sabit Disk Alanı 7.0 GB boş sabit disk alanı
Ekran Kartı Nvidia GeForce 9600 (1G)
DirectX ® 9.0c

Eğer bilgisayarınız en azından minimum sistem özellikleriyle önerilen özellikler arasında değilse boşuna oyunu almayın derim. Önemli olan sıkıntısız ve donmadan oyunu oynayabilmektir.

Dead Island Riptide Tanıtım Videoları ;Yukarıdaki 4 tanıtım videosu yetersiz gelir ise Youtube ‘da ” Dead Island Riptide ” araması yaparak daha fazla tanıtım videosuna ulaşabilmeniz mümkündür.

Dead Island Riptide Ekran Görüntüleri ;

Dead Island Riptide Ekran Görüntüsü

Dead Island Riptide Ekran Görüntüleri

Oyun tanıtım videoları ve ekran görüntülerine bakıldığında ilk versiyonu aratmayacağa benziyor. Sizlere önerim Türkçe dil seçeneği katılana kadar oyunu satın almamanızdır.

Türkiye ‘deki oyuncu potansiyelini saymamalarına izin vermeyin ve Türkçe dil paketi yapılana kadar boykot edip almayın derim.

Taktir yinede sizindir. Görüş ve önerilerinizi bildirebilir, oyun hakkındaki düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.

Comments
  1. Ela |

Bir Cevap Yazın