Kız ve Baribie Oyunları

Minik hanımlar için en güzel kız ve barbie oyunlarını oynayabilecekleri bir site keşfettik ve sizlere tanıtmak istedik.

Kız ve Baribie Oyunları

Sitede 2 kategori üzerinden çok kaliteli oyunlar yer almaktadır. Bunlardan birisi kız oyunları diğeri ise barbie oyunlarıdır. Bu oyunların oldukları kategorileri sizlere kısaca tanıtalım.

1.) Kız Oyunları

Bu kategori sadece kız çocuklarına özeldir. Erkeklerin oynayabilecekleri çok oyun var iken neden kız çocuklarının olmasın ki diye düşünerek açılmıştır ve içerisinde küçük hanımların sevebileceği tüm oyunlar yer almaktadır.

Nedir peki bunlar birkaç tane örnek verelim ;

  • Alışveriş Oyunları : Her yaştan tüm kızların sevdiği şeyler başında alışveriş gelir. Henüz küçük olduğundan alışveriş yapamayan hanımlarımız için oluşturulmuş alışveriş oyunları yer almaktadır.
  • Makyaj Oyunları : Tüm hanımların en sevdiği şeylerin başında buda gelir. Çok çeşitli makyaj malzemelerini kullanarak makyaj yapmayı öğrenebilecek ve kendilerini geliştirebilecekleri oyun türüdür.
  • Kuaför Oyunları : Hanımların en çok para harcadıkları mekanlardan biriside kuaför olunca oyunu neden olmasın.
  • Temizlik Oyunları : Temizliği küçük yaşlarda öğrenirler öğrenemeyenlerde kendilerine alıştırmalar yapmalı elbette. Bu nedenle temizlik oyunları mevcuttur.

2.) Barbie Oyunları

Barbie OyunlarıÇizgifilmleri, oyuncakları yapılan barbie bebeklerin oyunları neden olmasın. Küçük hanımlar barbie oyunlarını çok sevdiklerinden en güzelleri burada yer almaktadır.

Bu oyunların çok çeşitleri yer almakta bu yüzden ekran görüntüsü alır iken çeşitlerini göstermek için seçerek aldım. Anlayacağınız sadece 1 çeşit değil ne kadar güzel oyun çeşiti var ise herbiri sitede yer almaktadır.

Eğer barbie oyunlarını seviyorsanız siteyi sizlere kesinlikle tavsiye edebiliriz. Eğer oyun seçmekte zorlanıyorsanız oyunların içlerinde yer alan kullanıcı oylamalarını dikkate alırsınız.

Eğer çok fazla kişi oyuna + verdiyse o oyun güzel demektir. Sizde beğendiğiniz oyunlara + beğenmediklerinize – oy verebilirsiniz.

Hepsi ve daha fazlası için site adresi www.kiz-oyun.net ‘i hemen ziyaret edebilirsiniz.

Comments

Bir Cevap Yazın