Hücum Tankı

Savaş Oyunları denilince akla ilk gelenler arasında bulunan tank oyunlarından Hücum Tankı Oyunu sizlerle !

Hücum Tankı Oyunu

İdeali olan ve geliştirmeli olan oyunlar genelde çok tutuluyor. Hücum Tankı oyunuda bunlardan birisi olduğundan sizlerle paylaşma gereği duyduk.

Hücum TankıHücum Tankı Oyunu Hikayesi ;

Bu oyunun yapımcılarıda diğerleri gibi oyuna bir hikaye uydurmuşlar hikayeye göre savaş için çok güçlü insansız robotlar üretiliyor ve bu fabrikaya bir virüs sızdırılıyor aynı terminatör ‘de olduğu gibi bu insansız robotlar virüsün yönetimine geçiyor ve ortalığa ateş salıyorlar.

Oyununda bir kahramanı var elbette bu kahraman hemen hücum tankına atladığı gibi fabrikaya geliyor ve fabrikanın girişinden en üst katına kadar bu robotlarla savaşarak ana bilgisayara virüse ulaşmayı hedefliyor.

Kahramanımızın hedefine ulaşması ve insanlığı bu kötü virüsün elindeki robotlardan kurtarması gerekiyor bunu oyuncuların yardımı ile yapmak istiyorlar.

Bakalım yapabilecekmisiniz.

Hücum Tankı Oyunu OynaHücum Tankı Oyunu Nasıl Oynanır ?

Oyun A tuşu ile tankı sola D tuşu ile sağa yönlendirerek mause ile namluyu robotlara çevirip sol tık ile ateş ederek oynanmaktadır. Olurda robotlar tarafından yokedilirseniz hemen R tuşuna basarak o ele sıfırdan tekrar başlayabilirsiniz.

Hemen sağ tarafta gördüğünüz görsel her el bitiminde gelecek bunun ortasındaki $ işaretinin olduğu ” Garage ” bölümüne tıklarsanız en üstte ki fotoğrafta yer alan geliştirme sayfasına gidersiniz buradan tankınızın ateş kabiliyetini ve hareket kabiliyetini geliştirebilirsiniz.

Play Next ‘i seçereniz bir sonraki ele geçersiniz oyun böyle basit bir şekilde oynanabilmektedir.

Hücum Tankı Oyununu Oynamak için TIKLA !

Eğer hemen oyuna başlamak isterseniz yukarıdaki bağlantıya tıklayarak oynamaya başlayabilirsiniz. Bu güzel savaş oyunuda en güzel savaş oyunları sitesi olan savasoyunlarin.org ‘dan alınmıştır sitedeki diğer oyunlarıda ziyaret ederek stres atabilirsiniz.

İyi eğlenceler.

Bir Cevap Yazın