Helikopter Oyunları

Helikopter OyunlarıHelikopterler, genellikle hava şartlarının uçakların havalanması için elverişli olmadığı zamanda havalanarak kısa sürede aktarımı sağlar. Örneğin acil olarak bir toplantıya yetişmeniz gerektiğinde uçağınız, kış şartları dolayısıyla havalanmıyorsa; helikopter daha hafif ve atik olduğu için sizin işinizi görecektir.

Helikopter oyunları da helikopterler kadar revaç gören bir kategoridir. Öyle ki helikopter oyunları, bir zamanlar hiç de tercih edilmeyen hatta piyasada bile örneklerine rastlanamayan oyunlardı. Ancak sitemizdeki helikopter.oyunlarioyna.com.tr kategorisindeki oyunlar sayesinde bu kategori tanındı ve tüm oyun dünyasına mal olmaya başlandı.

Öyle ki bu oyunları siz de belirttiğimiz kategori üzerinden kolaylıkla ulaşabilir ve oynamaya başlayabilirsiniz. Sadece helikopter yardımı ile hava ulaşımı sağlanmaz. Bu ulaşımlar için diğer güçlü hava araçları da tercih edilmektedir.

Ancak bu araçların yanında yeryüzünde yani karada hareket eden bazı hızlı ve bir o kadar da atik araçlar bulunmaktadır.

Atv oyunları, yaz kış demeden sizin işinizi görerek hızlıca hareket edebilir. Üstelik güçlü motorları sayesinde herhangi bir çökme veya takılma durumu yaşamazsınız. Bu araçları merak ediyorsanız sitemizdeki atv.oyunlarioyna.com.tr kategorisine göz atabilirsiniz. Bu kategorinin de kendine özgü bazı revaçtaki oyunları vardır.

Örneğin bu oyunlardan birisi Ben 10 Atv macerasıdır. Bu oyunda Ben 10 karakterini yönlendirerek Atv motorunu sürmeniz ve Ben 10 karakterini istenilen yere götürmeniz gerekiyor. Ancak yol şartları, kötü ve hız yapmaya uygun olmadığı için yolda Atv ile ilerlerken çok dikkatli olmanız gerekiyor. Oyunda yön tuşlarınız yardımı ile Ben 10’in Atv aracını hareket ettirebilirsiniz. Ayrıca bu araçları motorları güçlü olduğu için tercih ediyorsanız başka güçlü araçları da size tavsiye edebiliriz.

Örneğin dozer.oyunlarioyna.com.tr kategorisindeki oyunlar, size bir Atv ya da helikopter oyunu kadar küçük araç gibi görünmese de bu araçların da hem boyutu hem de motorları çok kuvvetli olduğu için işlerinizi yaparken herhangi bir aksaklık yaşamazsınız. Oyunda diğer Atv ve helikopter oyunlarında olduğu gibi yön tuşlarınız vasıtası ile kontrol edeceksiniz. Herhangi bir dengesizlik ya da takla atma durumunda ise yukarı ve aşağı yön tuşlarından yardım alarak aracı dengede tutmaya çalışacaksınız.

Tags:

Bir Cevap Yazın