Frivoyunlari.biz.tr Farkı ile Oyuna Doyacaksınız !

Son günlerde oyun sitelerinin sayıları arttı, fakat bu sayıların artışıyla kaliteli siteler bulunamaz hale geldi. Bizde bu konuyla ilgili bir araştırma yaptık ve en kaliteli oyun sitesini sizler için araştırıp bulduk.

Friv Oyunları

Sitenin adresini merak ediyor olmalısınız. Site adresi www.frivoyunlari.biz.tr ‘dir. Dilerseniz sitenin birkaç kategorisini ve oyunlarını sizler için inceleyelim. Böylece sitenin neden bu kadar kaliteli olduğunu anlamış, görmüş olursunuz.

1.) 3D Oyunlar Farkı !

3D Oyunlar her siteden oynanmaz, çoğunda oyun büyük sitenin alanı küçük gelir, çoğunda ise oyun çalışmaz çok meşekatli bir iştir ve bunu hakkıyla yapmak oldukça zordur. Tam bu konuda yardımınıza Friv Oyunları koşmaktadır. Yaptıkları kendilerine özgü tasarım ile 3d oyunlar bu sitede çok kolay bir şekilde oynanabilmektedir.

3D Oyunlar

Hemen yukarıdaki görseli sitenin 3d oyunlar kategorisinden aldım. Resmi daha büyük ekranda görmek isterseniz üzerine tıklayabilirsiniz. Anlatımı bu görselle başlayacağım.

Şimdi oyun sitelerine genellikle minikler girer, aralarında henüz okuma yazma bilmeyenler vardır ve oyun isimlerinden birşey anlamazlar, onların anladığı tek şey oyunun görselleridir ve bu site minik kullanıcıları için oyun görsellerini ön plana çıkartmıştır. Miniklerimiz görsellere bakarak ne oynayacaklarını bilebilirler. Böylece sayfalar arası gezerek sinirleri bozulmaz rahatça eğlenirler. Bunun için özel tasarım gerekli ve maliyeti çok yüksek, site işe başlamadan önce herşeyi hazırlamış bu sektöre sağlam giriş yapmış durumda.

Diğer sitelerin aksine 3d oyunlar kategorisine başka oyunlar eklemiyorlar, kategorilerini düzenli tutup sürekli olarak yenilikleri takip ederek en yeni oyunları ziyaretçilerine sunuyorlar.

2.) Online Oyun Farkı !

8 Ball Pool Online Oyunu

3D oyunlar kategorisinden kısa bir tanıtım yaptık ama online oyunlardan ‘da kısaca bir tanıtım yapalım, böylece sırasıyla sitenin tüm alanlarını göstermiş oluruz. Bunun için 8 Ball Pool Oyununu sizler için seçtik.

Dilerseniz ilk olarak oyundan kısaca bahsedelim ve sitenin alanlarını sizlere tanıtmaya devam edelim.

8 Ball Pool Online

8 Ball Pool Online bir bilardo oyunudur, dilerseniz misafir olarak giriş yapıp bilardo oynayabilir, dilerseniz üyelik açarak arkadaşınız ile online olarak bu oyunu oynayabilirsiniz. Arkadaşınızda sizin gibi bilardo seviyorsa ve ikinizde sıkılıyorsanız hemen www.frivoyunlari.biz.tr ‘den online olarak birbirinizle yarışabilirsiniz.

Oyun diğerlerinin aksine çok kalitelidir, mesela topa vurduğunuzda topun hangi yöne gideceğine kadar göstermektedir. Tek yapmanız gereken hızınızı ayarlamak olacaktır.

Oynanış videosu ;

Gelelim sitenin verdiği imkanlara.

imkanlar

Hemen oyunu oynarken üst kısımda dilerseniz ” Tam Ekran ” logosuna tıklayarak oyunu daha büyük bir ekranda dolyasıya oynama imkanına sahip oluyorsunuz. ” Tweet ” bölümüne tıklayarak oyunu hemen Twitter ‘da paylaşabiliyorsunuz. Birde kullanıcı oylaması içn ” Beğendim ” ve ” Beğenmedim ” alanı yapmış bulunmaktalar. Böylece siteye giren kullanıcı beğenmedim oyu yüksek oyunu hiç oynamayıp zaman kaybetmeyecek, her zaman Beğendim oranı yüksek oyunları oynayacaktır. Sizde oynadığınız oyunlara oy vererek siteyi kullanan arkadaşlarınıza yardımcı olabilirsiniz.

3.) Efsane Oyunları Burada Bulacaksınız !

Gelmiş geçmiş en efsane oyunlarıda bu sitede bulabilirsiniz. Mesela Candy Crush Oyununu hepimiz tanırız ve biliriz. Bu ve bunun gibi tüm efsane oyunlar bu sitede sizleri bekliyor. Hemen www.frivoyunlari.biz.tr sitesine girerek doyasıya oynayın, oy verin ve yorumlayın. Oynadığınız oyunda geçemediğiniz bir bölümü yorum yaparak diğer oyuncularla paylaşabilir, onlardan bir anlatım alabilirsiniz. Skorunuzu ve siteyi paylaşarak arkadaşlarınızında girip en güzel oyunları oynamasını sağlayabilirsiniz.

İyi eğlenceler.

Bir Cevap Yazın