En Güzel Oyunların adresi : www.enguzeloyunlar.org

İnternet deniz gibidir özelliklede çocuklarımızın oyun oynaya bileceği siteler arasında seçim yapmak çok zordur. Çocuklarımız her daim En Güzel Oyunlar diyerekten arama yaparak vakitlerini kaybetmesinler diye sizlere en güzel oyunları seçip sitesinde yayınlayan www.enguzeloyunlar.org sitesinin incelemesini yapmaya karar verdik.

En Güzel Oyunlar

En Güzel Oyunlar

Neden www.enguzeloyunlar.org sitesi diye soracak olanlar için siteyi ilk olarak şöyle bir tanıtalım. Site aralarında çocuklarımızı çekinmeden emanet edeceğimiz çocuk gelişim uzmanlarının da olduğu 10 kişilik bir ekip tarafından yönetilmektedir.

Siteye eklenilen oyunlar ilk olarak çocuk gelişim uzmanlarının onayından geçmektedir. Eğer oyun çocukları olumsuz etkileyebilir ise o oyunu yayınlamıyorlar. Sitede sadece çocukların gerek zeka, gerek beceri, gerek hayal gücü gelişiminde faydalı olacak oyunlar yer almaktadır. Siteyi ziyaret ettiğinizde görebilirsiniz.

Site eşsiz bir tasarıma sahiptir ve bu tasarım çocukların rahat bir şekilde gezinmelerini, oyunları hızlı bir şekilde oynamalarını sağlamaktadır. Sitede çok sayıda çocukların ihtiyaç duyabileceği kategoriler yer almakta ve bu kategorilere sadece o kategorinin oyunları eklenmektedir.

En Güzel OyunlarOyunlardan birisine örnek vermek gerekirse hemen sol tarafta boyutu ufaltılmış bir görsel yer almaktadır. Bu görsel oyunun ön tanıtım sayfasına aittir.

Çocuklarınız ilk olarak oyunun ön tanıtım sayfasına yönlendirilirler. Bu sayfadan oyun kaç defa oy almış bu oylar 5 üzerinden kaç yapıyor gibi bilgiler yer almaktadır bu bilgi sayesinde çocuğunuz oyunun ön tanıtım sayfasından oyunun güzel olup olmadığını anlayabilecektir.

Ayrıca hemen oyunun ufak bir görseli ve oyunun nasıl oynandığını konusunu anlatan bir yazı yer almaktadır.

Böylece çocuklarımız oyunun sayfasına girip vaktini kaybetmeyecektir. Buda stres olmaması için bir neden.

Ayrıca genellikle tüm oyunların tanıtım videoları yer almaktadır. Nasıl oynayacağını anlayamayan çocuklar videoyu izleyerek bilgi sahibi olabiliyorlar.

en güzel oyunlar

Hemen yukarıda ise oyunun oynanış sayfasından bir görsel bulunmaktadır. Yine 5 üzerinden kaç puan aldığını gösteren yıldızların yanı sıra oyunu beğendim veya beğenmedim şeklinde oy kullanılabilinen puan butonları yer almaktadır.

Ayrıca eğer oyun hatalı ise veya oyunun çocuklarınıza kötü örnek olacağını düşünüyorsanız ” Rapor Et ” bölümünden oyunu bildirebilirsiniz. Oyunu çocuk gelişim uzmanları inceleyip gerekeni yapacaklardır.

Tüm bunların yanı sıra sitede şuanda reklam yer almıyor sebebi ise çocuk gelişim uzmanlarının gelecek olan reklamların çocuklara uygun görmemesi eğer uygun bir reklam oluşturulur ise ancak o zaman sitede reklam görebilirsiniz.

Çocuklarınız oyunlara dalıp a-sosyal olur diye üzülmeyin sitede üyelik mevcut ve her üyenin ne kadar oyun  oynadığı, oynadığı oyunlara yorum yapıp yapmadığı gibi bilgiler yer almaktadır. Ayrıca üyeler kendi aralarından mesajlaşabilmektedirler. Facebook ‘tan daha kolay takip edilebilir olduğu belli çocuklarınızı güvenle teslim edebilirsiniz.

Hepsi ve daha fazlası için hemen www.enguzeloyunlar.org sitesini ziyaret ediniz.

Bir Cevap Yazın