En Popüler Flash ve 3D Oyunlar

Merhaba değerli arkadaşlar, sizlere Ocak 2014 ‘ün en popüler flash oyunu ile 3D Oyununu tanıtacağım. Sadece çocuklarımız için değil iş yoğunluğu altında bunalmış büyüklerimiz içinde vazgeçilmez oyunları paylaşıyorum.

1.) Flash Oyun : Rail Rush ;

İlk olarak flash oyun ile başlamak istedim çünkü yıllardır 3d oyunları değil flash oyunları oynuyoruz. Önceliği hakediyor.

2014 yılı Ocak ayının en çok aranan ve oynanan oyunu haline gelen rail rush oyununu sizlere biraz tanıtalım oyun nedir ve nasıl oynanır ?

Çocukken hugo ‘da olduğu gibi oyun madende geçmektedir. Vagonun üzerinde belirli bir noktaya ulaşmanız gerekmektedir. Fakat bu yolculukta önümüze çok sayıda engel ve elmaslar çıkmaktadır. Bu engelleri klavyenizdeki tuşlar aracılığı ile atlatmalı yoldaki elmasları toplamalısınız.

Peki bu rail rush oyunu nasıl oynanır ?

A tuşu ile sola doğru uzanıp hem sağdan gelen engele çarpmayıp hemde sol tarafta elmaslar var ise onları toplayabilirsiniz. Aynı şekilde S tuşuda tam tersi olarak sağa uzanmanızı sağlar.

Yön tuşları ile engelin üzerinden atlayabilir, eğilebilir veya sağa sola atlayarak vagonunuzun güzergahını değiştirebilirsiniz.

Rail Rush Oyunu Oyna

Hemen yukarıda ” Play ” alanına tıklayarak oyunu başlatabilirsiniz.

2.) 3D Oyun : Amerikan Kamyonu

Bu oyun 3 boyutlu oyunlar arasında çok hızlı bir şekilde yükseldi ve zirveye çıktı tabi bunun bir sebebi var.  Bu oyunun yapımında harcanan emeğin karşılığıdır. Hemen biraz bahsedelim.

Oyun 3D ‘nin hakkını verecek şekilde gerçeği yansıtmaktadır. Bir yerden ürünü alıp onu başka bir yere götürüyorsunuz. Eğer bilgisayarınıza güveniyorsanız 3d amerikan kamyonu oyununu tam ekran olarak oynamanızı tavsiye ederim böylece hata yapma oranınız daha az olacaktır.

Peki 3D Amerikan Kamyonu oyunu nasıl oynanır ?

Oyun yön tuşları ile arabayı yönlendirerek ve kaza yapmamak için space/boşluk tuşu aracılığı ile yavaşlayarak oynanmaktadır. İlk başlarda aldığınız dandik arabaları zapdetmesi çok zordur.

3D Amerikan Kamyonu Oyunu

Hemen yukarıdaki görüntü oyunun içerisinden alınmıştır. Oyunu doyasıya oynamak için üzerine tıklayarak bulunduğu sayfaya gidebilir oynayabilirsiniz.

Comments
  1. ♚★KraliçeSeksiSeda★♚ |

Bir Cevap Yazın