En Keyifli Oyunlar

Dağcı Komando 2 OyunuSizlere bu yazımda en keyifli ve en heyecan verici oyunları tanıtacağım. 3 oyundan oluşacak olan yazımda birbirinden keyifli oyunlar sizleri bekliyor. Öncelikle bu oyunlar arasındaki sıralama ise şu şekilde oluyor. 1. sırada Kırmızı Top 6, 2. sırada Giyim Mağazası, 3. sırada ise; Kamyonu Koru 4 oyunu yer alıyor. Bu oyunları tanıtırken sizlere bazı ipuçları da vereceğim.

Kırmızı Top 6

Kırmızı Top serisinin son versiyonu olan Kırmızı Top 6 oyununda; küçük ve sevimli top ile yeni maceralara atılacaksınız. Zeka ve beceri kategorisinde yer alan bu oyunu oynarken kötü siyah kutular ve elektrikli dalgalar içe zorlu bir mücadele içerisine gireceksiniz. İşte tam burada zekanız ön plana çıkacak ve bu olumsuzlukların üstesinden bu şekilde gelmeye çalışacaksınız. Birçok etaptan oluşan bu oyunu huup sitesinden dilediğiniz zaman rahatlıkla oynayabilirsiniz.

Kırmızı Top 6

Giyim Mağazası

Özellikle kız çocuklarının büyük bir merak içerisinde oynadığı Giyim Mağazası oyununda; giysi, ayakkabı, kolye, takı ve başka şeyler satarak para kazanmaya çalışacaksınız. Oyunda satışı yapmak üzere Tara isimli karakteri canlandıracak ve dükkana gelen bütün müşteriler ile tek tek ilgileneceksiniz. Onlara ne istediklerini sorarak, fikirleri doğrultusunda bir şeyler almaları için yönlendireceksiniz. Giydirmeyi ve giyinmeyi seviyorsanız ve aynı zamanda ticarete de bir ilginiz var ise bu oyun tam aradığınız türden bir oyundur. Aşağıdaki linke tıklayın ve hemen bu keyifli oyunu oynamaya başlayın.

Giyim Mağazası

Kamyonu Koru 4

Kamyonu Koru oyun serisinin en son versiyonu ve en gelişmiş versiyonu olan Kamyonu Koru 4 oyununu oynarken; ölümcül bir savaşın içerisinde olacaksınız. Oyunda yer alan askeri aracı yolculuk halinde seyir ederken, peşinize takılan gangansterlerden korumaya çalışacaksınız. Oyunda silahınızı kullanırken boşa mermi harcamamaya ve şarjörünüzün bitmemesine dikkat edin. Bu arada bir ipucu vereyim; oyunda ağır makinalı silahlar sizlere daha fazla yardımcı olacaktır. Bu oyunu ve diğer tüm silahlı oyunları; huup oyunlar sitesinden rahatlıkla oynayabilirsiniz.

Kamyonu Koruma 4

Comments
  1. Dream Tv |

Bir Cevap Yazın