Bonusoyun.com – En Kral Oyun Sitesi

Bonusoyun.com - En Kral Oyun Sitesi

Bildiğimiz üzere birçok oyun sitesi bulunmakta lakin bu oyun sitelerinin birçoğu çok aşırı derecede sıkıcı gelmeye başladı. Bu yüzden kaliteli oyunlar ekleyecek yeri geldiğinde çocuklarımızı emanet edeceğimiz ve oyun oynayan çocuklarımızın zekasının gelişeceği siteler aramaktayız.

Bu arayış internetin uçsuz bucaksız bir yer oluşundan dolayı çok uzun sürmesin diye sizler için bir oyun sitesi keşfettik ve inceliyoruz. Sitenin adı www.bonusoyun.com ve çocuklarımız için eşsiz bir kral oyun sitesi olacağına inanıyorum.

Bonusoyun.comNeden Bonus Oyun ?

İlk olarak bu site çocukların olumsuz yönde etkilenemeyeceği oyunlar ile işini yapmaktadır. Elbette vurdulu kırdılı oyunlar mevcut fakat bu oyunların çok ileriye gitmeyenleri mevcut.

Genellikle bu sitede zeka ve hayal gücünü geliştirecek oyunlar yer almaktadır. Çocukların ileride zeki ve atılgan olmasını istiyorsanız küçük yaşlardan adım atması gerekiyor.

Ayrıca bu sitede çocukları rahatsız edecek derece reklamlar yer almıyor. Hatta şuanda sitede hiçbir reklam yok. Sadece eğlence amacı ile açılmış kâr amacı gitmeyen bir site olma yolunda ilerlemektedir.

Çocuklar bilgisayar başında günlük hayattan geri kalmasın diyerekten günlük hayatımızın popüler televizyon programlarının oyunlarıda mevcuttur. Dilerseniz bunlardan birini örnek olarak gösterelim.

Kim Milyoner Olmak İster Oyunu

Kim Milyoner Olmak İster Oyunu

Tüm Türkiye ‘nin yakından tanıyıp bildiği, ekranların en çok para kazandıran bilgi yarışması olan Kenan IŞIK ‘ın sunduğu Kim Milyoner Olmak İster ‘in oyunu yapılmış durumda ve çocuklarımız hem eğlensin hem bilgi sahibi olsun diye televizyonda nasıl işliyor ise burada da biraz daha kolay sorular ile yayınlanmış durumda.

Amaç çocuklarımız bilgi edinsin ve pratik zekaya sahip olsun. Şöyle söyleyelim örnek veriyorum 5.soruyu bilemediler hemen ellerinin altındaki internetten soruyu aratıp cevabını bulup oyunu kazanabilirler. Olurda yarışmayı bilmiyorsanız aşağıdaki videoyu seyrederek yarışma hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

Böylece çocuklarımızın araştırmacı yanları gelişmiş ve pratik zekaya sahip olmuş olurlar. Bu sitede bunun gibi yüzlerce oyun bulunmaktadır ve çocuklarınız için ne kadar faydalı olacağını siteye girip göz attığınızda görebilirsiniz.

İyi eğlenceler ve öğrenmeler…

Comments

Bir Cevap Yazın