Battlefield 4 [ İnceleme ]

Battlefield 3 ‘ün çıkması ile FPS dünyasına bambaşka bir heyecan getiren Dice yapımcıları, bu sefer çok bekletmeden BF4 ‘ü piyasaya sürdü.Açık ve kapalı betalar ardından 1 Kasım ‘da kullanıcılara açıldı.Peki BF3 ‘e göre ne farklılıklar ve yenilikler bize sunulmuş görelim. Öncelikle belirtmek istediğim nokta yapımcıların Amd ile anlaşmış olmalarıdır.Bu da Amd grafik kartına sahip olanların daha iyi performans alabileceğini öne sürüyor.Fakat çok fazla bir fark da yok. BF3 ‘e göre olmaması bizi şaşırtan şeyler bir bir eklenmiş

.Öncelikle denizde yüzerken tam bir açık hedef iken artık  Z tuşu ile derin dalış (dive) yapabiliyoruz.Oyun daha da adil bir duruma gelmiş.Örneğin; sizin canını çok aldığınız birini başkası öldürdüğünde size yaklaşık 25 puan ekleniyordu.Fakat şimdi 70+ lara varan puanlar ile bu durumdan bizi kurtarıyor.

dive

Bıçak Mücadeleleri:  Bıçaklama ve bıçaklanma sistemi tamamen değişmiş durumda.Artık biri sizi bıçaklamaya çalıştığından yaklaşık 1 sn içinde hemen F basarsanız counter-attack ile düşmanınızı bıçaklıyorsunuz.Ayrıca bir düşman arkadaşınızı bıçaklarken düşmanı vuramıyordunuz, fakat şimdi arkadaşınız bıçaklanmadan düşmanı alt edebilirsiniz.

Commander Mode: Tabletler ile giriş yapıldığında commander olmanız mümkün.Bu mod ile takımın saldıracağı yerleri belirlersiniz.Commander, squad leader ‘dan farklı bir özelliktir.Ayrıca commander belirlenen bir yere füze saldırısı da yapabilir.Evde olmadığınız zamanlarda tabletiniz var ise commander olmak tam size göre.

Türk Server Mevcut ! :  Alman serverlarına bağlandığımız halde neredeyse 50 ‘den aşağı server pingi almadığımız olurdu.Fakat artık Dice, Türk serverları açmaya da karar verdi.Artık oyun içi 10-15 gibi pingler ile çok daha rahat bir FPS denemeyimi yaşayacaksınız.  BF4 daha birçoğunu söyleyemediğim yeniliklerle oyuncuların sunumunda.Siz de dilerseniz BF4 edinip bu mücadeleye dahil olabilirsiniz.

sw

Battlefield 4 ;

Digital Edition satın almak için burayı tıklayın.

Standart Edition satın almak için burayı tıklayın.

 

Comments
  1. CanGuldur |
  2. Cheap Ass Gamer |

Bir Cevap Yazın