Barbie Kampta Oyunu

Barbie Kampta Oyunu

Barbie oyunları kız çocuklarının en sevdiği oyunlar arasında yer almaktadır. Bu oyunların kazandığı opülerlik, barbi bebeklerin bu denli gerçeğe yakın görünüm sunması ve çok fazla değişik aktivitede rol almasından kaynaklanmaktadır.

Barbie bebeklerin yaratıcısı, kızının oyun sevdasını gidermek amaçlı çıkardığı bu oyuncaklar, kısa süre içinde bütün dünyaya yayılmayı başardı. Barbie oyunları, günümüzde bilgisayar oyunları olarak da karşımıza çıkmaktadır.

Barbie oyunları arasından çocukların yine çok seveceği bir oyun hazırlanmış durumdadır. Bu oyunun adı Barbie kampta oyunudur. Barbie kampta oyununda çocukların yapması gerekenler, Barbie’yi kampa hazırlamak olacaktır. Barbie’nin çadırı kurulmalı, kampta hangi kıyafetleri giyeceği seçilmelidir. Barbie kampta oyununda Barbie’nin yardıma ihtiyacı olacak. Kampta kullanması gereken kamp aksesuarlarını da sizler belirleyeceksiniz.

Mouse yardımıyla oynayabileceğiniz Barbie kampta oyunu, çocukların çok severek oynayacakları bir oyundur. Barbie’nin sağlıklı yaşama devam edebilmesi için de kampa hazır hale getirilmesi görevi, kız çocukları başta olmak üzere tüm çocuklara verilmiştir.

Oyunun yarattığı bu eğlenceli ve keyifli ortamın yanında, oyunun eğitici ve öğretici yanı da dikkat çekmektedir. Çocukların daha verimli bir ortamda büyümesine yardımcı olacak olan bu oyunda, hayat hakkında pek çok yararlı bilgiyi edinmek mümkün olacaktır.

Şiddet içeren oyunların aksine çocuklara herhangi bir zararı bulunmayan bu oyun, diğer barbi oyunları gibi çocuklara faydalı pek çok farklı özelliği de bünyesinde barındırmayı başarmaktadır.

Comments
  1. osman cinkara |

Bir Cevap Yazın