Assassin’s Creed Unity Oyun Tanıtımı

Assassin’s Creed bildiğiniz üzere son dönemlerin en fazla ilgi gören kapsamlı bir oyun. Unity ise Fransız Devrimi ile birlikte oluşan Paris ‘in en karanlık dönemlerini konu almaktadır.

Assassin’s Creed Unity

Baştan belirtmek gerekir ise Assassin’s Creed Unity ‘de diğer popüler oyunlar gibi Türkçe dil desteği vermeyenlerden genellikle çok sayıda dil desteği veripte bizi atlayan oyunların incelmelerini yapmam lakin bu oyunun meraklısının çok olduğunu bildiğimden ve uzun süredir kategorimi boş bıraktığımdan inceleme yapma gereği duydum.

Assassin’s Creed Unity oyunu  Fransızların 1789-1799 tarihleri arasında meydana gelen meşhur devrimini konu aldığından tarihsel açıdan çok iyi bilgiler edinebileceğiniz bir oyundur.

Fransız Devrimi ‘ni birde wikipedia ‘dan incelemek isterseniz http://tr.wikipedia.org/wiki/Frans%C4%B1z_Devrimi bu sayfada detaylı bir bilgilendirme yapılmaktadır.

Oyun tekli, çoklu ve eşli oyunculu olarak oynanabilmektedir. Ayrıca Assassin’s Creed Unity Gold Edition sürümü mevcuttur. Bu sürümde fazladan özellikler verdiklerinden biraz daha pahalıdır.

Assassin’s Creed Unity ‘in fiyatı 179 TL olarak belirlenir iken Assassin’s Creed Unity Gold Edition ‘un fiyatı ise 245 TL olarak belirlenmiştir.

Assassin’s Creed Unity Oyunundan Görüntüler ;

Assassin’s Creed Unity Ekran Görüntüleri Assassin’s Creed Unity Ekran Görüntüleri Assassin’s Creed Unity Ekran Görüntüleri Assassin’s Creed Unity Ekran Görüntüleri Assassin’s Creed Unity Ekran Görüntüleri Assassin’s Creed Unity Ekran Görüntüleri

Oyun ile ilgili olarak daha fazla görsele ve ekran görüntüsüne https://images.google.com adresinde  ” Assassin’s Creed Unity ” aramasını yaparak ulaşabilirsiniz.

Assassin’s Creed Unity Oyun Tanıtım Videoları

Oyunun yapımcısı tarafından yayınlanan resmi tanıtım videosu ;

Play station 4 (PS4) ile oyunu oynayan bir oyuncunun çektiği 22 dakikalık video ;

Oyun ile ilgili olarak daha fazla tanıtım ve oynanış videosuna youtube üzerinde ” Assassin’s Creed Unity ” aramasını yaparak ulaşabilirsiniz.

Oyun arayüz, seslendirme ve altyazı için aşağıdaki dilleri desteklemektedir.

  • İngilizce
  • Fransızca
  • Almanca
  • İtalyanca

Assassin’s Creed Unity Sistem Gereksinimleri ;

Oyunu oynayabilemeniz için en kötü şartlarda bilgisayarınızda olması gereken sistemleri sizlerle paylaşıyoruz.

  • İşletim Sistemi : Windows 7 ve Windows 8 (64 bit gereklidir.)
  • İşlemci : İntel Core i5-2500K @ 3.3 GHz or AMD FX-8350 @ 4.0 GHz
  • Bellek : 6 GB RAM
  • Grafik : NVIDIA GeForce GTX 680 or AMD Radeon HD 7970 (2 GB VRAM)
  • Sabit Disk Boş Alan : 50 GB
  • Ses Kartı : Güncel sürücüler ile uyumlu DirectX 9.0 uyumlu ses kartı

Eğer oyunu beğendiyseniz ve satın almak isterseniz http://store.steampowered.com/app/289650/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

indirZaten Türkçe dil desteğide koymamışlar ne para vereceğim derseniz yukarıdaki indir butonuna tıklayabilirsiniz. Alanında lider olan siteye yönlendirileceksiniz.

Comments

Bir Cevap Yazın