Asker oyunları ile gücünüzü test edebilirsiniz

Asker Oyunları

asker oyunları strateji oyunlarının içerisindeyer alır. Çünkü bu oyunlarda akılı kullanmak son derece önemlidir. Mesela askeri helikopter oynunda siz helikoteri kullanan kişi oluyorsunuz ve aşağıda duran düşmanları vurmak sizin en temel göreviniz.

Aşağıda duran düşmanı yoğun bombardıman altına alabilir ve oyunu kazanan siz olabilirsiniz. Bu oyunlarda kazanabilmeniz için elinizde bulunan silahların güçlü olması gerekiyor. asker oyunu takım halinde birbirlerine savaş açıldığı gibi toplu olarak size de hücum yapabilirler bu nedenden dolayı önleminizi iyi almanız gerekiyor.

Asker oyunları içerisinde bomba atma oyunu da mevcuttur bu oyunu oynamak diğer oyunlara nazaran daha kolaydır yapmanız gereken tek şey bombanın pimini çekip karşı tarafta bulunan düşmana atmaktır. asker oyunları strateji oyunlarının kategorisinde bulunduğu için insanları zihinsel anlamda geliştirir. Özellikle çocuk yaştakiler bu oyunu oynadığı zaman bir süre bağımlılık yapar çünkü ortada bir savaş vardır ve bu savaşta ölmemek temel amaçtır. Çocuk biliyor ki öldüğün zaman oyun bitecektir.

Bu nedenle oyunu kuralına göre oynarsanız başarı elde edebilrisiniz. Asker oyunlarında kamyon kullanma gibi bir özellik mevcuttur. Bu demektir ki hem savaşıyorsun hem de araba sürerek iki oyunu bir arada oynamış oluyorsun. Asker oyunlarını oynayanlar riski en aza indirmesi gerekiyor. Svaş esnasında ortalıkta fazla görünen bir asker çok çabuk vurulur. Bu yüzden saklanması gerekiyor. Kendine bir cephe bularak oradan düşmana ateş edip düşmanı yok etme amacı güttüğü takdirde oyunu kazanan taraf olacaktır.

Bu oyundaki en önemli ve en zevkli kısım ise tüm orduya karşı tek başına mücadele ediyor olmandır. Çevrende gördüğün herkes senin düşmanın olunca daha çok adam öldürüyorsun. Oyunun daha fazla tadına varıyorsun. Elinde bulunan ağır silahlar ise oyuncunun daha çok ilgisini çekmeyi başarıyor.

Roket atarlar, lav silahlar büyük silah türlerine girdiği için aynı anda onlarca düşmanı öldürebiliyorsun. Sizlerde asker oyunlarının tadına varmak istiyorsanız, asker oyunları üzerine kullanıcıya açılmış olan siteleri ziyaret edebilir ve oyun esnasında etraftakilerini öldürerek kendi egonuzu tatmin edebilirsiniz.

Comments
  1. CanGuldur |

Bir Cevap Yazın