Aşk Oyunları

Aşk OyunlarıArtık küçük hanımların yeni favorisi olan aşk oyunlarını nereden nasıl oynayacağınız hakkında bilgi vermek istedik.

Peki nedir bu aşk oyunları ? Nelerden oluşur ve nasıl hangi siteden oynanır ? Bunları biliyormusunuz ? Biz bunları sizin için araştırdık ve bunları oynayabileceğiniz en kaliteli siteyi sizler için bulduk. Bu tür oyunları en güzel www.askoyunlarim.com sitesinde oynayabilirsiniz.

Aşk Oyunları Nasıl Oynanır ?

Oyunlar internet sitesine girilip reklamsız ve hızlı bir şekilde oynanılabilir. Sitenin amacı küçük hanımların eğlenmesini sağlamaktır. Bu yüzden şuanda sitelerinde reklam bulunmuyor.

Site özel bir tasarıma sahip ve küçük hanımların okuma yazma bilmiyor olması olasığına karşı oyunların resimleri daha büyük boyutlarda ekleyip istedikleri oyunları bulmalarını sağlayacaktır.

Prenses Oyunları Nasıl Oyanır ?

Prenses oyunlarıda çok sevilenler arasındadır. Bu yüzden bu oyun için özel bir kategori oluşturulmuştur.

http://www.askoyunlarim.com/prenses-oyunlari.html

Hemen yukarıdaki bağlantıyı kullanarak ilgili kategoriye girebilirsiniz. Kategoriyi sizler için biraz inceleyelim.

Prenses Oyunları

Kategoriye girdiğinizde hemen yukarıdaki ekran görüntüsünde gördüğünüz gibi çok sayıda prenses oyunları karşınıza çıkacaktır. Bunlardan istediğinizi anında oynayabiliyorsunuz. Tek yapmanız gereken mause ile üzerine gelip tıklamak olacaktır. Ayrıca her oyunun birde nasıl oynandığı hakkında bilgiler vermektedir. Hangi tuşları nasıl kullanmalısınız bunların hepsi oyun açıklamalarında mevcuttur. Böylece küçük hanımlar oyunu nasıl oynayacağını öğrenmeye çalışarak sinirlenmeyeceklerdir.

Öpüşme Oyunları ‘da var mı ?

Elbette sitenin ismi aşk oyunları olunca akla ilk öpüşme oyunlarıda var mı diye bir soru geliyor. Site bu soruyuda düşünüp özel bir kategori ile bu oyunlarıda ziyaretçileri ile paylaşmış. Kategoriye http://www.askoyunlarim.com/opusme-oyunlari.html bağlantıyı kullanarak girebilirsiniz. Girdikten sonra en beğendiğinizin üzerine tıklayın ve hemen oynamaya başlayın.

Öpüşme Oyunları

Hemen yukarıdaki oyunda bunlardan birisidir. Sınıf içerisinde öğretmen arkaya döndüğünde hemen harekete geçmelisiniz. Eğer yakalanırsanız disipline gidersiniz ve müdür ailenizi okula çağırır. Sonrada birdaha yanyana asla oturamazsınız sınıfta.

İpucu : En güzel oyunları verilen oylamalardan bulabilirsiniz. Puanı yüksek olanlar güzeldir. Eğer sizde bir oyunu beğenirseniz ona 5 yıldız, beğenmezseniz 4-3-2 veya 1 yıldız vererek oyunun ne kadar güzel olduğunu diğer oyunculara gösterebilirsiniz.

İyi eğlenceler.

Bir Cevap Yazın