2 Kişilik Tank Savaşı Oyunu

Oyunun en eğlencelisi 2 kişilik olanıdır sözünü duymuşsunuzdur. Sebebi ise kardeşinizle, arkadaşınızla sürekli rekabet halinde olmanızdır. Bizde sizler için 2 kişilik tank savaşı oyununu bulduk ve paylaşıyoruz.

2 Kişilik Tank Savaşı Oyunu

Hemen yukarıdaki görüntüden ” New Game ” alanına tıkladığınızda oyuna başlayabilirsiniz. Peki bu oyun nedir ve nasıl oynanır ?

2 Kişilik Tank Savaşı Oyunu Nasıl Oynanır ?

Oyun yön tuşları ile WASD tuşları ile ve Boşluk/x tuşları ile oynanılabilmektedir. Oyun başlarken 2 kişilik veya 1 kişilik seçeneklerinden istediğinizi seçebilirsiniz. Eski atari oyunları usulü bir oyundur ve üssünüzü korumakla mükellefsiniz. Eğer düşman tankları üssünüzü yıkarsa kaybetmiş olursunuz. Seri bir oyundur ve site üzerinden isterseniz tam ekran olarakta oynayabilirsiniz. Oyun başlarken sizlere hangi tuşlarla neler yapabileceğinizi göstermektedir.

Oyunun Tanıtım Videosu ;

Oyun içerisinden ekran görüntüleri ;

Hemen yukarıdaki ekran görüntülerinde görebileceğiniz gibi 2 kişilik oyunlar arasında en çok level sayısına sahip oyunlardan birisidir. Ayrıca oyun başlamadan hangi tuşlarla nasıl oynayacağınızı sizlere göstermektedir. Tüm bunlar ve daha fazlası için Yavru Oyun internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın