Hyundai Yeni i10 İncelemesi

Hyundai ‘nin 2014 yılına bomba gibi giriş yapan Yeni İ10 modelini sizlere kısaca tanıtmaya karar verdik.

Hyundai Yeni i10

Özellikle bayanların ilgisini çok çekeceği düşünülen Hyundai ‘nin 2014 model yeni i10 serisini görmelisiniz. Bayanlar yıllardır kullandıkları ford fiesta, citroen c1 gibi araçlardan bunu görünce vazgeçebilir. Sonuçta daha modern ve yeni bir araçtır.

Daha önce birebir i35 satın alan bir yakınım oldu ve sürme keyfini yaşadım. Hyundai eskiye göre çok daha kaliteli ve iyi araçlar üretmeye başlamış durumdadır.

Öncelikle yeni i10 ‘un tanıtım videosunu sizlerle paylaşalım.

Hyundai ‘nin hazırlamış olduğu tanıtım videosundan aracın ne denli özelliklere sahip olduğunu az çok kestirebilirsiniz. Hemen sizlerle aracın iç ve dış tasarımlarının yer aldığı fotoğrafları paylaşalım dilerseniz.

2014 Model Yeni Hyundai i10 Dış Tasarımı (Foto Galeri)

2014 Model Yeni Hyundai İ10 İç Tasarımı (Foto Galeri)

Hemen yukarıda 2 farklı foto galeri oluşturduk bu fotogalerilerden aracı inceleyebilir fikir edinebilirsiniz. Elbette tüm otomobil firmalarında olduğu gibi her aracın full ve boş versiyonları mevcuttur. Parası olana full, olmayana boş versiyonunu satmaktadırlar ve böylece her bütçeden kişiler yararlanmış olur.

Bu aracında Style ve Elite versiyonları mevcuttur ve aracın en boşunun fiyatı 33.900 TL ‘den başlamaktadır. Daha fazla ve detaylı bilgilere her zaman için resmi web sitesinden ulaşabilirsiniz. Resmi web sitesindeki bilgilere http://www2.hyundai.com/tr/tr/Showroom/Cars/Yenii10/PIP/index.html#contents_feature sayfasından ulaşabilirsiniz.

Daha fazlası için Otomobil kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Comments
  1. nb |

Bir Cevap Yazın