Sevdiğin sanatçının albümlerini dinle !

Sevdiğiniz, şarkılarının hoşunuza gittiği bir sanatçının albümlerini dinlemek istermisiniz ?

Full Albüm Dinle

Geçtiğimiz senelerde türüne çok rastlanan ama şimdi türlü telif iddiaları yüzünden eriyip biten full albüm dinleme sitelerinden birtane bulduk.

Site sayesinde eserlerini beğendiğiniz sanatçıların tüm albümlerini dinleyebiliyorsunuz. Ayrıca şarkıların sözlerinide bulup eşlik etme imkanına sahipsiniz nasıl yani derseniz sizlere bir örnek gösterelim.

Örnek olarak birisini açalım ve sizlere sitenin özel playerinden başlayarak anlatmaya başlayalım. Örnek olarak ” Haluk Levent Dostane ” albümünü seçtik.

Albüm Dinle

Hemen yukarıdaki ekran görüntüsünde de gördüğünüz üzere yeni albüm çıktığında anında sitede özel bir player oluşturularak paylaşılmaktadır. İstediğinizin üzerine tıklayıp dinleyip, durdurabilir veya şarkının can alıcı yerlerini tekrar tekrar dinleyebilirsiniz. Playerlerinde bunun için ileri ve geri sarma bölümü mevcuttur.

Yeni AlbümHemen yukarıdaki gördüğünüz örnekte ise şarkı sözleri ve tekli şarkılar için oluşturulmuş özel player yer almaktadır. Albüm dinleme sitesi arayanlar için şiddetle tavsiye edilebilecek bir site olduğunu her halinden anlayabilirsiniz.

Tasarıma çok önem vermeyen ama ziyaretçinin sitede rahatça albüm dinlemesini sağlamaya önem veren bir site olduğunu görebilirsiniz. Zaten bu işlerde tasarıma değil, kullanıcı memnuniyetine bakmak gerekiyor. Önemli olan kullanıcının reklamsız ve rahat bir şekilde albüm dinleyebilmesidir.

Site diğer türlerinin aksine albüm başlığında ne yazıyorsa ziyaretçinin onu bulmasını hedefler bu yüzden indiremeyeceğiniz bir albüm için başlığa indir yazmaz. Ziyaretçinin memnun olabilmesi, sinir ve vakit kaybında bulunmaması için en önemli özelliklerden birisi budur bence.

Eğer site adresini merak ediyorsanız www.fullalbumdinle.net adresine bağlanarak albüm dinlemeye doyabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın